Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening dla mega ektomorfa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Bronas93
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening dla mega ektomorfa
Witam. Jestem tu nowy. Mam 24 lata i jestem bardzo szczupły. 170cm i 53 kg wagi czyli masakra. Jaki mam robić trening? Mam do dyspozycji ławeczka do wyciskania wraz ze sztanga i obciążeniem i modlitewnikiem i 5kg hantelki. Jaki trening krok po kroku ? Z dietą wiem że muszę jesc bardzo ale to bardzo wiele.. Z góry dziękuję za odpowiedzi
  • 0

bieniek
  • Moderator
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 9
25
Neutralna
  • Lokalizacja:Trolowe Wzgórze
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:186
  • Przysiad [kg]:140 low bar
  • Wyciskanie [kg]:102.5
  • Martwy ciąg [kg]:150 klasycznie
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla mega ektomorfa

No to wiesz to, pytanie jest, czy zacząłeś już jest to bardzo ale to bardzo dużo?


  • 0
"Part of knowing where you're at
is where you're not"
Mark Bell

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla mega ektomorfa

1,5 g białka na kg masy ciała, 2 gramy tłuszczów na kg masy ciała, od 5 do 7 g węglowodanów na kg masy ciała (lub poprostu tyle węgli ile się zmieści).

 

Pamiętaj jednak, że w kilka miesięcy, to można zrobić jedynie fajną formę, wizualnie niewiele się zmieni - satysfakcjonującą sylwetkę buduje się w conajmniej 2 - 3 lata.

W ciągu pierwszych dwóch lat treningów, o ile będziesz dobrze trenować, dużo i dobrze jeść, a także odpowiednio się regenerować i suplementować masz szansę zwiększać masę w tempie od pół do jednego kg na miesiąc.

Potem po dwóch latach tempo przyrostu spada mniej więcej o połowę.

 

Jaki trening ? Kup sobie na allegro lub ściągnij z internetu książkę "Kulturystyka - system Joe Weidera" autorstwa Joe Weidera.

W niej znajdziesz plany treningowe dla totalnie początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024