Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik MattRuuSport

kulturystyka dieta zawody pozowanie trening styl zycia porady

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

MattRuuSport
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielka Brytania
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, sztuki walki, medytacja, gastronomia, anatomia czlowieka
  • Staż [miesiące]:84
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :45
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:220
  • Wyciskanie [kg]:160
  • Martwy ciąg [kg]:280
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Dziennik MattRuuSport

Witam wszystkich co zawitają w tym temacie. Jestem tu nowy więc napisze krótkie pare zdań na swój temat skoro cały ten dziennik bedzie dotyczył się mojej osoby, myślę że będzie to przydatne.

Od młodego nastolatka do czasu aż zainteresowałem sie kulturystyką na poważnie grałem pół-zawodowo w koszykówke jednak po zerwanie więzadła krzyżowego 2 razy stało się to niemożliwe wiec tak to się zaczeło
Wiek - 26 lat. Waga - 102 kg Aktualnie po 18 tygodniach na diecie. 7 lat stażu na siłowni. 3 lata stażu z dopingiem. Jedne zawody za sobą z 2014 roku w kategorii : +180 cm waga do 95 kg. Zajęłem 3 miejsce na 5 startujących jednak podszedłem do tych zawodów z bardzo małą wiedzą na temat diety jak i dopingu. Od tamtego czasu przygotowywałem sie do powrotu na scene i w tym roku planuję 7 występów. Pierwszy już za 13 tygodnii. Zakładam ten z dziennik aby zdobyć jeszcze większą motywację, otrzymać rady jak i poradzić innych jeśli i taka sytuacja nadejdzię. Mieszkam w Anglii od 10 lat więc proszę o trochę tolerancji jeśli moja gramatyka bedzię niepoprawna. W tym temacie będę umieszczał aktualizacje - Codziennie na temat: Treningu,diety,suplementacji jak i innych czynników którę będą wpływać na mój postęp odnośnie mojej sylwetki jak i ,, kariery '' jako kulturysta która jest teraz moim najwiekszym celem. Dziękuje za uwage odnośnie mojego ,, intro '' Linki do blogu na youtube jak i fanPage na facebooku znajdą się tu wkrótce.  Miłego czytania. prowadzę ten dziennik od dziś jednak tygodnię liczę od niedzieli do niedzieli ponieważ jedziela jest moim pierwszym dniem treningowym wiec opiszę cała niedziele jak dzień pierwszy w kolejnym wpisie. 



 


  • 0

M.R.S


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik MattRuuSport

Extra, witamy kolejnego ''zawodnika'' na forum! :)

Życzę powodzenia! 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


MattRuuSport
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielka Brytania
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, sztuki walki, medytacja, gastronomia, anatomia czlowieka
  • Staż [miesiące]:84
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :45
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:220
  • Wyciskanie [kg]:160
  • Martwy ciąg [kg]:280
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik MattRuuSport

Extra, witamy kolejnego ''zawodnika'' na forum! :)

Życzę powodzenia! 

Witam i dziekuję za miłe nastawienie :) 


  • 0

M.R.S


MattRuuSport
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielka Brytania
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, sztuki walki, medytacja, gastronomia, anatomia czlowieka
  • Staż [miesiące]:84
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :45
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:220
  • Wyciskanie [kg]:160
  • Martwy ciąg [kg]:280
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik MattRuuSport

Dzień 1. 
Załaczniki do zdjęć podpięte do postu

Opis:

Niedziela jest zdecydowanie najlepszym dniem tygodnia. Jest to jedyny dzień w którym przekraczam liczbę spożytych weglowodanów powyżej 70 gram. Tzw ładowanie węglami.. po 6 dniach na niskich węglach i intensywnych treningów organizm chłonie to jak gąbka i widać zmiany dosłownie z posiłku na posiłek. Jak co niedzielę będę zamieszczał pare zdjęć z pozowania - będą one niestety wycięte z filmu video więc jakość napewno nie pokaże tego co jest w rzeczywistości na 100% ale napewno pokażę to całokształt, Dodam również jedno lub dwa zdjęcia wyższej jakości.

Dieta i suplementacja: 

8:00  - Pobudka i szybka ,, mixtura aby pobudzić organizm to działania : 5g BCAA, witaminy,tran,extrakt z zielonej herbaty,glukozamina,witamina C, HMB oraz L-karnityna na lepsze transportowanie białka do mieśni.

8:30 ( posiłek przedtreningowy ) - Naleśnik Białkowy: 6 jaj, 1 miarka białka (23g) i 150 ml Mleka migdałowego. 

12:30 ( po Treningu ) - 300 g Mięsa z nóg od kurczaka ( bez skóry ) 200 g zielonego groszku, 200 g zielonej fasolki.

15:30 - 250 ml Jogurtu naturalnego zmiksowane z bananem w kostce oraz jedną miarką białka (23g)

19:00 - 200 gr mięsa ze stejka krowiego, 100 g zielonego groszku, 100 g zielonej fasolki, 100 g brokuły

22:00 - 300 gram szprota w pomidorach 

W niedziele zazwyczaj nie liczę kalorii, Moim najlepszym wyznacznikiem jest lustro, Waga wacha sie poziomem nawodnienia w organizmie i szczerze mowiąc od 4 tygodni nie stanąłem na wadze więc niewiem ile ważę. Parę zielonych herbat dziennie oraz duża 3litrowa butla wody która zazwyczaj starczy mi na cały dzień to moje płyny.

Niestety w tą niedzielę nie byłem w stanię trenować spowodu nagłej zmiany w pracy więc trening będę mógł dopiero opisac od kolejnego Dnia.. 

Miłego dnia i miłego treningu !

89 dni do pierwszych zawodów

 

Załączone pliki

  • Załączony plik  0142.jpg   23,69 KB   0 Ilość pobrań
  • Załączony plik  week 1.png   184,54 KB   0 Ilość pobrań

Użytkownik MattRuuSport edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

M.R.S


MattRuuSport
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielka Brytania
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, sztuki walki, medytacja, gastronomia, anatomia czlowieka
  • Staż [miesiące]:84
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :45
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:220
  • Wyciskanie [kg]:160
  • Martwy ciąg [kg]:280
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik MattRuuSport

Dzień 2 

Z tego powodu że wczoraj było ładowanie węglowodanami, dzień po ładowaniu jest oparty łacznie na Białku i zdrowych Tłuszczach. 

7:45 - 5g BCAA, witaminy,tran,extrakt z zielonej herbaty,glukozamina,witamina C, HMB oraz L-karnityna 

8:00 - Omlet z 8 jaj , Zielona herbata 

12:30 - 300g mięsa z nóg od kurczaka ( bez skóry ) 150g zielonej fasolki i 150 gram zielonego groszku 

16:00 - 300g mięsa z nóg od kurczaka ( bez skóry ) 

19:00 - 250 g Jogurtu Naturalnego zmiksowane z pół miarki białka 

21:30 - To samo co o 19:00 

23:30 - 150 g sardynek z puszki, 300 gram twarożku. 


Dzień bez treningu także wróce tu Jutro :)


  • 0

M.R.S


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik MattRuuSport

Świetnie zobaczyć pod swoją nieobecność świeżą krew! Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej i powodzenia w przygotowaniach.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kulturystyka, dieta, zawody, pozowanie, trening, styl zycia, porady

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024