Skocz do zawartości


Zdjęcie

ODŻYWKI spalacze białka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

PoczatekNowegoZycia
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ODŻYWKI spalacze białka
Dobry wieczór chciałabym zapytać czy jako osoba z nadwagą,początkująca mogę zażywać ODŻYWKI białkowe będąc na diecie białkowej której celem jest redukcja ? Jaki spalacz polecacie ? Jakie witaminy i inne wspomagacze ?
  • 0

mocsilamotywacja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 442 postów
  • Pomógł: 8
39
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: ODŻYWKI spalacze białka

Skoro masz dietę bogatą w białko to po co ci odżywki białkowe? Nie zaszkodzą ale według mnie to strata pieniędzy. Tak samo spalacz, odpuść sobie i skup się na diecie. Witaminy możesz brać w zależności od niedoborów.


  • 0

BeBig
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 7
12
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ODŻYWKI spalacze białka

Odżywka białkowa jako dodatek do diety na pewno nie zaszkodzi :) podstawą zawsze była i jest dieta i trening oraz odpowiednia regeneracja. Co do spalacza, to ja bym poczekał. Witaminy i minerały to najlepiej jakieś kompleksy, ale nie z apteki tylko ze sklepu z odżywkami.

Co z dodatkowych supli? Można kupić ZMA, argininę i jakiś kompleks adaptogenów bo podczas redukcji często doskiwera zmęczenie i brak energii (ja biorę dzinnie capsa Recovery Adaptogens Scitec i jestem pełen energii a na dodatek trzymam w ryzach kortyzol). No i chyba na tyle ;)


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: ODŻYWKI spalacze białka

Dobry wieczór chciałabym zapytać czy jako osoba z nadwagą,początkująca mogę zażywać ODŻYWKI białkowe będąc na diecie białkowej której celem jest redukcja ? Jaki spalacz polecacie ? Jakie witaminy i inne wspomagacze ?

 

Przy dopieszczonej diecie i nadwadze nie ma sensu stosować odżywki białkowej. Bazuj na zbilansowanym planie żywieniowym i systematycznym jedzeniu, a efekty pojawią się naprawdę szybko. Spalacz możesz wrzucić pod sam koniec odchudzania, wówczas jak będziesz na naprawdę niskiej kaloryce. Witaminy - najlepiej zakupić kompleks dla osób ćwiczących, do tego kwasy omega i wspomniane wcześniej ZMA na poprawę jakości snu.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024