Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoze ktos ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

gracz
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoze ktos ?

Witam.Coś o mnie :

wiek 16 lat

wzrost 178  cm

waga 76 kg

mój cel zmienic sylwetke do wakacji

Chciałbym sie dowiedziec jaka diete obrac . Jestem ulany , ale tez nie tak duzo . Moj cel to spalic tłuszcz i zbudowac miesnie . Jaka diete polecacie ? czy najpierw zaczac od redukcyjnej i pozniej masa czy masa a pozniej redukcja czy najlepiej na poczatku odjac kalorie , trzymac sie blisko 0 czy dodac ?

Ile mniej wiecej powiniem jesc kcal

Suple jakie posiadam to białko

najpierw redukcja pozniej masa czy masa i redukcja czy bilans blisko 0 / lekko dodatni i połaczyc trening siłowy z trengiem kardio .Zalezy mi bardzo na zmianie ale nwm jaka diete opracowac bo 8 miesiecy to sporo czasu i wiele pomysłow


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoze ktos ?
Witaj
Pierw to bym poleciła zapoznanie się z działem dieta oraz trening dla początkujących. No i na początek polecam wyliczyć zapotrzebowanie na energię, trzymać się tej puli(czyli nic nie odejmować i nic nie dodawać). Jak dodasz do diety trening siłowy, troche cardio fat powinien się palić. Dopiero jak efekty staną w miejscu odejmiesz np 100 kalorii i dalej jedziesz z tematem :D
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


gracz
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoze ktos ?
czyli przykladowo jak bym wykonywal trening silowy 4x w tygodniu i staral sie minimu 3x w tygodniu biegac / jezdzic na rowerze dluzsze trady (glownie bieganie bym stosowal) to po ulozeniu diety kalorie dodac / odjac czy zostawic ? Jakie by bylo najlepsze rozwiazanie . Na poczatku skupic sie na budowaniu masy miesniowej czy spalaniu fatu ?

Użytkownik gracz edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoze ktos ?

Pierw zostaw te kalorie na zerowym bilansie, niech organizm przyzwyczaja się do danych kaloryk. Co do masy lub redukcji to już Twoja decyzja, my Ciebie nie widzimy.. Moim zdaniem to chyba nie  masz nadwagi ani nic.. Możesz pobyć chwilę na masie potem zrobić np. od stycznia redukcję do lata. 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


gracz
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoze ktos ?
A byłby sens listopad i grudzien redukowac do granic mozliwosci a od stycznia do maja pojsc na mase a na koniec przez maj i czerwiec zredukowac ? Miałoby to jakis sens ?
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoze ktos ?

Hm, no ja bym pierw wzięła się za masę a potem za redukcję jak już.. Bo tak to organizm oszaleje. Pomasuj z dwa miechy potem wrzuć w dłuższym okresie redukcję i powinno być ok.


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


gracz
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoze ktos ?

suple jakie mam to białko i teraz mam pytanie . Mianowicie z woda smakuje słabo  i tu kieruje do Cb pytanie czy mógłbym mieszac białko z woda minerarna lekko gazowana np. cisowianka lekko gazowa ? ogolnie co pije w ciagu dnia to duzo wody z kranu w wiekszosci sytuacji mieszam z cytryna idaje do lodowki na jakis i tu mnie zastanawie czy na redukcji lepiej pic wode prosto z kranu czy zimna z lodowki z dodatkiem cytryny bo tak lepiej mi smakuje niz jakies napoje etc I tak poczytałem troche i wyszło by cos z tego jak bym do stycznia zrobił redukcje do granic mozliwosci  a pozniej do wakacji trzymał kalorie blisko 0 lub lekko dodatnio zeby palic fat ktory został i budował miesnie głownie skupiłbym sie na 4 dni siłka a 3 wolne cardio bieganie do wakacji I tu mam pytanie czy to by było dobre ?


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoze ktos ?
To wymień co tam za suplementy posiadasz, masz jakieś witaminy minerały?
Białko możesz mieszać z taką wodą :) mój kolega na lajcie nawet pije z gazowaną :D
Co do picia wody na redukcji to nie ma znaczenia, ważne że to sama woda czysta bez kalorycznych dodatków typu sok, cukier itp. Z cytryną pić wodę możesz jak najbardziej :)
Hm plan dobry wydaje mi się że tak będzie najrozsądniej, potem też będzie Ci lżej i łatwiej. Masę '' konkretną'' zawsze możesz zrobić w przyszłym roku w sezonie przed zimowym i już :D
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024