Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)
widzicie ale nikt nie wspomni ze GSP mial tylko 2 czy 3 miechy zeby sie przygotowac na ta walke :) bo sie dowiedzial dopiero jak serra odpadl a Matt trenowal od pol roku :) z czego po polowie musial tylko troche zmienic styl treningu pod styl GSP...
  • 0

budo_vicek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Osiedla Hutnik
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)
Swietny pojedynek!! :twisted: obydwaj dali z siebie wszystko, mocna bijatyka, podwrazeniem jestem determinacji i woli walki obydwu zawodnikow ! Jedna z lepszych walk jakie ogladalem :D walka o tytul St.Pierre vs Huhges tez dobra, niezwykla szybkosc Pierra i niemoc Hughesa! Ogolnie dwie walki trafiaja do galerii moich ulubionych walk :D
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)
Dean Lister vs Jordan Radev to był bardzo ciekawy motyw.
W stójce Lister słabiutki, Radev nie wiele lepszy choć zsięg miał mniejszy i sie "klepią" te dwie rundy, obaj zmęczeni a pod koniec drugiej Lister obalił wkońcu i co? Normalnie inny człowiek, odrazu odżył, raz dwa dosiad, łokcie, miodzio ale w 3 rundzie nie wiem czemu nie dążył do klinczu odrazu.

Carneiro vs DeSouza
De Souza słabiutko. Carneiro zapowiada się ciekawym zawodnikiem.
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)
Ja wlasnie po obejrzeniu walki Chuck - Wand ...
pierszwa runda, rzeczywiscie Chuck bardziej aktywny, ale wiekszosc atakow Wand ladnie kontruje, wiec nie wydaje mi sie, zeby uzyskal przewage. Druga runda pieknie w wykonaniu Silvy i rzeczywiscie Ice Man nie bylby w stanie wygrac tej walki, jesli od poczatku Wand walczylby w "swoim stylu". 2 razy na deskach, szkoda, ze Wand nie probowal nawet dojechac go na ziemi. 3 runda rzeczywiscie na plus Liddell'a, ale wedlug mnie jakiegos spektakularnego zwyciestwa Ice Man nie odniosl. Obaj pokazali dobra klase. Czekam na kolejna walke Wand'a i jestem pewien, ze w koncu przelamie zla passe.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)
Jak dla mnie ta walka była Wanda ... Pierwsza runda wyrównana, może nawet Wand aktywniejszy/skuteczniejszy. Druga zdecydowanie Wand. Trzecia to już wiadomo, kontuzja i niższe loty w wykonaniu Wanda.

Całokształt jednak na korzyść Wanda.

Gubrin
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)
Tak tylko, że na powtórkach było widać, że sierpy Wanda przelatywały przed nosem Chucka więc Chuck w kwestii liczby zadanych ciosów miał przewagę.
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)

Ja wlasnie po obejrzeniu walki Chuck - Wand ...
pierszwa runda, rzeczywiscie Chuck bardziej aktywny, ale wiekszosc atakow Wand ladnie kontruje, wiec nie wydaje mi sie, zeby uzyskal przewage. Druga runda pieknie w wykonaniu Silvy i rzeczywiscie Ice Man nie bylby w stanie wygrac tej walki, jesli od poczatku Wand walczylby w "swoim stylu". 2 razy na deskach, szkoda, ze Wand nie probowal nawet dojechac go na ziemi. 3 runda rzeczywiscie na plus Liddell'a, ale wedlug mnie jakiegos spektakularnego zwyciestwa Ice Man nie odniosl. Obaj pokazali dobra klase. Czekam na kolejna walke Wand'a i jestem pewien, ze w koncu przelamie zla passe.

za drugim razem nie probowal bo sam wylapal cios na szczeke i byl zamroczony
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)

Tak tylko, że na powtórkach było widać, że sierpy Wanda przelatywały przed nosem Chucka więc Chuck w kwestii liczby zadanych ciosów miał przewagę.


Zupełnie jak ciosy Chucka ... Imho więcej ciosów doszło Wanda.

Gubrin
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)
Ja jestem pod wrażeniem wytrzymałości Wanderleia... tyle co wyłapał na jape, nawet widzieliscie jaki konkretny byl ten backfist. Chyba sam zaczne sparować bez kasku :lol:
Ogólnie to walka była bardzo emocjonująca, serce to mi waliło jak Fedor młotem... Wierzyłem w Wanda i dalej wierze, że kolejna walka bedzie jego. Fajnie jakby zlał Ortiza albo Belforta.
GSP szczytowa forma, milo się ogląda aczkolwiek nie widziałem 2 rundy... ;)
Pozdrawiam !
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)
A mnie wkurwia UFC i jak tak dalej bedzie, to chyba calkiem przestane ogladac (i tak juz coraz rzadziej to robie). Oczywiscie cala walke wygral Iceman, natomiast mam wrazenie, ze Iceman co by nie robil, to wygralby ta walke, oby tylko Wand go nie znokautowal... Jesli sedziowie punktowali druga runde zdecydowanie na korzysc Lidella, a tak czytalem, to chyba Dana sobie cyrk urzadza. Jak bede chcial ogladac rezyserowane mordobicie to sobie pojde po film do wypozyczalni. Pierwsza runda niech bedzie minimalnie dla Chucka, ale druga byla zdecydowanie Wanda. Jak mozna bylo ja punktowac odwrotnie ?? Mimo, ze ostateczny wynik sprawiedliwy, to sedziowanie daje do myslenia.
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)
Nie oglądałem MMA przez 2 albo 3 lata z drobnymi wyjątkami (KSW, Nastula, czasami coś dla zabawy). Nagle coś mnie tknęło i z okrzykiem WAR SILVA! zasiadłem do oglądania walki.

Nie poznaję tego gościa, zero klinczu, zero kolan, zero pomysłu. Zero pressingu, boks lepszy niż kiedyś, ale niewykorzystany, nogi mu chyba wycieli z repertuaru...

Powiem wam, smutno mi trochę po tym.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)
Warto pamiętać, że przewaga zasięgu ze strony Chuck'a zrobiła swoje :wink:
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)

Warto pamiętać, że przewaga zasięgu ze strony Chuck'a zrobiła swoje :wink:


wg mnie Chuck nie wykorzystal tego, albo Silva zneutralizowal ta przewage zasiegu ... nie bylo tego widac

pozdro
Olaff
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)
W pełni napewno nie wykorzystał ale dla krótszego gorzej jest atakować. Zdziwiłem się, że Chuck w ogóle nie okopywał low kickami
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)

Pierwsza runda niech bedzie minimalnie dla Chucka, ale druga byla zdecydowanie Wanda. Jak mozna bylo ja punktowac odwrotnie ?? Mimo, ze ostateczny wynik sprawiedliwy, to sedziowanie daje do myslenia.

Nie zgadzam się. Uważam, że druga runda była zdecydowanie dla Chucka. W końcu Silva sam sobie łuku nie rozwalił... No i takedowny Ice Mana.
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)
Jet i uwazasz, ze jeden lokiec plus takedown przewazyly cala runde ?? Chuck zbieral non stop, pod koniec sie troche odgryzl i to juz decyduje, ze calosc ma byc punktowana zdecydowanie dla niego? Moze i sedziowie tak wlasnie na to patrza... o, Silvie jucha poszla, runda dla Chucka...
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)
to juz nie ten Wand co za czasow Pride, az mi sie nie chcialo ogladac tej walki bo w pewnym momencie wygladalo to jak wymiana "weselniakow" miedzy dwoma podpitymi żulami
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)
dziwna walka vand powolny.niedobil przeciwnika po knock downie 0 kolan 0 parteru.Powinien z doskoku uderzac.zawsze wdaje sie w wymiane kto pierwszy trafi,a tu trzeba bylo z doskoku.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)

dziwna walka vand powolny.niedobil przeciwnika po knock downie 0 kolan 0 parteru.Powinien z doskoku uderzac.zawsze wdaje sie w wymiane kto pierwszy trafi,a tu trzeba bylo z doskoku.


i w dodatku Chuck ciagle patrzacy na zegar w 3 rundzie... porazka :?
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 79 SPOILER ( tzn. wyniki walk jeśli ktoś nie wie co to)

Nie poznaję tego gościa, zero klinczu, zero kolan, zero pomysłu. Zero pressingu, boks lepszy niż kiedyś, ale niewykorzystany, nogi mu chyba wycieli z repertuaru...

Boks lepszy niż kiedyś? Inaczej to widze. STRASZNIE dziwnie Wand boksuje. Ręce trzyma bardzo szeroko. Boksuje kompletnie bez luzu. Cała obręcz barkowa spięta chyba do granic wytzrmałości. Porównaj sobie jak np. boksuje Fedor, na jakim luzie to robi. Uwielbiam Wanda, ale w trzech ostatnich walkach nie przypominał siebie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024