Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc: dieta,suple ,trening

dieta suplementy trening fatkiller pomoc

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

sticz123
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc: dieta,suple ,trening

Uszanowanko Panowie i Panie
Słowem wstępu : Jestem Łukasz . Szukam porady dotyczącej treningu ,oceny owego oraz ocenu dobranych suplementów . Porad dotyczących żywienia ,ogólnie przygarnę każdą wiedzę jaką dostanę. Nie mówię od razu że bezkrytycznie . :)

No to zaczynamy:
 -Wiek : 21 lat

- Wzrost: 176cm
- Waga : 78.5 kg
- Waga planowana : Pozwólcie że to pominę , nie myslę o takich konkretach.

- Staż treningowy: 2 lata chodzenia raz w tygodniu na siłownie ,trening masowy . ale to było kilka lat temu więc możemy uznać że jeszcze byłem dzieciakiem . Później pół roku normalnych treningów 3x w tygodniu ,split .  Na co ćwiczyłem ? Chyba sam nie wiedziałem ,chodziłem z kumplem i robiłem to co on ,mało byłem tym zainteresowany.
Wróciłem w styczniu ,proszę się nie śmiać nie jestem typem „przyrzeczeń noworocznych” :D. A więc w tym roku wziąłem sie za to na poważnie ,złapałem bakcyla ,zacząłem od splita 3x w tygodniu.

- Ile robisz treningów w ciągu tygodnia: 5.

- Rodzaj Twoich treningów
Po miesiącu splita wraz z wzrostem wiedzy i świadomości własnego ciała przeszedłem na fbw ,tyrałem 3 razy w tygodniu . minął miesiąc. Przerzuciłem sie na trening 5 razy w tygodniu ,  3x fbw oparte na treningu obwodowym ( 1 cwiczenie na kazdą partię ,od razu lecę do następnej partii .Takich obwodów robie 3.[przykładowy trening dam odrobine niżej] 2x HiiT . interwały , minuta z tętnem 160/170/180 ( w zaleznosci ile jest sily) i minuta względnego odpoczynku( 140 tętno). Zwykle z 5 minutową rozgrzewką tyram tak koło 25-30minut. Interwały robie na rowerku stacjonarnym( kiedyś niemiła kontuzja związana z bieganiem więc unikam biegów)

Przykładowy trening fbw ,w nawiasie przykładowe zamienniki (raz robie to ,raz to w zależności czego „dawno” nie było)

-wyciskanie sztangi na ławce płaskiej ( wyciskanie sztangietek/na ławce skośnej /rozpiętki itd)
- Podciąganie( martwy ciąg/ściąganie do klatki na wyciągu )
-wyciskanie żołnierskie (wyciskanie sztangietek nad barki,wyciskanie sztangi nad barki)
- izolacja bicepsa(wyciskanie sztangi łamanej w staniu/na modlitewniku/wyciskanie sztangietek na biceps w staniu)
-ściąganie na triceps na wyciągu ( sztanga łamana do czoła,unoszenie sztangietki zza pleców)
-brzuchy ,superseria : zwykłe +unoszenie nóg ( unoszenie nóg na widelcu /w zwisie )
- Przysiady ze sztangą ( Wyciskanie na suwnicy/ spięcia łydek)

 

- Intensywność Twoich treningów:  Po każdym treningu wyciskam koszulkę ,ledwo żyję ale mam uśmiechnięty ryj :D

- Czy zazwyczaj szybko chudniesz czy masz tendencję do tycia? Niestety tyje.

- Co uważasz za najtrudniejsze w stosowaniu dobrego odżywiania?
Liczenie kalorii.
Tutaj coś o moim odżywianiu . Trzymam dość zwartego planu od 2miesięcy :

Śniadanie : płatki ryżowe +sporo owoców suszonych+orzechy /pieczywo z masłem orzechowym i jakąś konfiturą ,zwykle łowicza.Nie używam masła ani margaryny ani nic takiego.

Mijają  2-3h : Jabłko /banan /serek wiejski z łyżką drzemu/jakis jogurt pitny

Kolejne 2-3h: obiad : tu jest problem ,jezeli mam coś co zdązyłem zrobic w domu to zjem to ,niestety nie zawsze tak jest (robię ryż z wołowiną po chińsku i z warzywami oczywiście , jakiś gulasz z kaszą czy jakiś sos z ciemnym makaronem)
Jeśli brakuje to niestety chinol na mieście /ciemny makaron z bolognese tez na mieście ewentualnie obiad ze stołówki studenckiej.

Kolejne 2-3h :  kolejne jabłko /jogurt /jakiś owoc typu mango ,ananas czy cokolwiek fajniejszego co znajde w najbliższym markecie

TRENING TIME.

Po treningu : serek wiejski z szczypiorkiem /warzywa z patelni z ziołami i pieprzem cayenne [Polecam ,bardzo wyraziste i smaczne] /białko z mlekiem jak nie mam siły  na nic/jakas jajecznica. Wszystko przegryzam waflami kukurydzianymi.Potem rundka w coś na laptopie i w kime :).

- Czy stosujesz suplementy i jeśli tak to jakie oraz od jak dawna(czy systematycznie?)

Od momentu kiedy wziąłem się za siłownie na serio (5 miesięcy temu)
Białko (Fa nutrition whey protein ,ale zmienie na coś z mniejszą porcją cukru –myślę o ALLNUTRITION whey protein link z randomowego sklepu
)
Białko stosuję jako uzupełnienie diety ,kiedy nie moge zjeść posiłku ,czasami jako „nagrodę” po treningu. [Wszelkie słodycze rzuciłem. Raz na kilka tygodni zjem sezamki czy jakiś baton typu musli ] 32g białka mieszam z 300ml mleka.

Bcaa :Ostrovit BCAA 2-1-1 .Tutaj chyba nie ma się co rozpisywać wydaje mi się solidna porcja aminokwasów . Smaku pure jak dla mnie nie da sie znieść więc biore smakowe. 10g przed treningiem.

To na razie tyle więc teraz moje pytania : 

Bardzo zależy mi na zrzuceniu dużej ilości body fatu . A niestety od momentu gdy wróciłemna siłownie przybrałem 3kg. Oczywiście w dużej części wydaje mi się że to mięsnie[Wyglądam lepiej] ale niestety tłuszczyku jest nadal dużo a nie radze sobie z jego zrzucaniem ,mimo hardcorowych treningów nie widzę żadnego spalania tłuszczu .
Myslę zatem o dodaniu spalacza w postaci :
ActivLab Machine man burner ( na początek jednej tabletki później może 2) lub [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ClenBurexin(również 1-2tabletki). A więc : które wybrać ? a może cos całkowicie innego ? Zależy mi niestety na niskiej cenie (studencka kieszeń) i wolałbym nie być zamulonym cały dzień czekając tylko na kolejną tabletke [Leczę się psychiatrycznie i chce uniknąc większych problemów + uczelnia wymaga aktywności intelektualnej].
A może kreatyna zamiast spalacza ?
Co sądzicie ,może znowu jakaś zmiana w treningu ,tym stylem lecę już koło 2-3 miesięcy .
Na koniec :  Jestem naprawdę mocno zdeterminowany. Z góry dziękuję za odpowiedzi i cóż powodzenia wszystkim i jak najlepszych efektów.

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...1-500g-2,p.html


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc: dieta,suple ,trening

Hej hej witam na forum. 
osobiście ja proponuje wyeliminować tę wszystkie jogurty bo niby jogurty 

a cukrów tam jest tyle że masakra no i Pani edaj sobie czasu trochę bo dopiero 2 miesiące, mega początek. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

sticz123
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc: dieta,suple ,trening

Wyeliminować łatwo powiedzieć ale czym zastąpić ? :D


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc: dieta,suple ,trening

No ale chcesz zastąpić cukier na cukier ? :D
Zdecydowanie lepsza opcja jak kupisz jogurt naturalny , ja tu preferuje Zott i dodasz do tego truskawki owszem są drąższe teraz więc można sobie jabłka zetrzeć....Panie rozwiązań jest mnóstwo ;) 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

sticz123
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc: dieta,suple ,trening

Okey na pewno wykorzystam pomysł :D.

 

A co z treningiem ? Dalej tyrać to samo :) ?


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc: dieta,suple ,trening

Trening siłowy to podstawa więc musisz zostać przy nim. 
Pozdrawiam. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

sticz123
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc: dieta,suple ,trening

Okey ,no po sesji przyłozę się jeszcze bardziej ,zobaczymy jak bedzie :)


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc: dieta,suple ,trening

Życzę pwodzenia w takim razie :) 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, suplementy, trening, fatkiller, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024