Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

politikanus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świerk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:5 lat
  • Wzrost [cm]:180
  • Przysiad [kg]:130
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:180
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

pamiętaj też że może Cie zalewać z powodu doboru złych źródeł białka. Zbyt dużo białka roślinnego w diecie (w szczególności soja), nieodpowiednia podaż kwasów tłuszczowych nasyconych mogą prowadzić do zmian w gospodarce hormonalnej i podniesienia estradiolu przez co dochodzi do dużych wahań w poziomie wagi wynikających właśnie z nagromadzenia wody podskórnej. Jeśli chcesz tego uniknąć to bierz berratora przed posiłkiem i popijaj dużą ilością wody. Sama woda będzie dobra ale berrator zawiera dodatkowo liściokwiat garbnikowaty, diosminę i hesperydynę które należą do grona najsilniejszych naturalnych diuretyków.


  • 0

PARGOABALO
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Uff, przestałem już przyjmować, pora trochę masy złapać. Muszę powiedzieć że berrator dużo dla mnie zrobił, zarówno pod względem głodu oraz kompozycji traconych kilogramów. Łatwo to dla mnie zauważyć, bo to pierwsza redukcja gdy kilogramów na wadze spadło tylko trochę a ja mam maksymalnie mało tłuszczu. Może nie budowałem mięśni na redukcji, ale na pewno bardzo mało tej tkanki mięśniowej straciłem - pomimo agresywnego zbijania kalorii.


  • 0

fanietii
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Nie przesadzajcie tak bo ludzie którzy to czytają pomyślą że wystarczy brać kilka kapsułek dziennie i się chudnie, a znam takich którzy w to wierzą. Tak to nie działa i trzeba edukować ludzi jak jest naprawdę. A spalacze powinni przyjmować wyłącznie ludzie którzy robią to na poważnie - taka moja opinia.


  • 0
Nie bądź upiiierdliwy - bądź szczery...

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Nie przesadzajcie tak bo ludzie którzy to czytają pomyślą że wystarczy brać kilka kapsułek dziennie i się chudnie, a znam takich którzy w to wierzą. Tak to nie działa i trzeba edukować ludzi jak jest naprawdę. A spalacze powinni przyjmować wyłącznie ludzie którzy robią to na poważnie - taka moja opinia.

 

Ten kto myśli, że spalacz wystarczy do uzyskania wymarzonej sylwetki jest w błędzie. To jedynie dodatek do diety i planu treningowego, bez nich nawet najsilniejsze środki nie przyniosą jakiegokolwiek efektu.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Gucioslaw99
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Może spalacz nie zadziała tak samo na każdego ale na pewno na każdego zadziała. To jest maksyma którą warto wyryć sobie w głowie. Wynika to z fundamentalnych zasad biochemicznych - składnik taki jak ostrokrzew paragwajski jest absorbowany w jelicie cienkim każdego człowieka. Składniki wchodzące w jego skład są dalej wykorzystywane przez końcówki włókien nerwowych do stymulacji uwalniania katecholamin. Te hormony natomiast służą jako sygnalizatory dla komórek tłuszczowych i komórek mięśniowych. Inne składniki berratora działają w inny sposób ale puenta jest jedna i dosyć oczywista - odpowiedź fizjologiczna na przyjęty spalacz jest pewna.

 

Jeśli organizm zawsze wzmaga spalanie tłuszczu i procesy lipolizy po przyjęciu suplementu, to znaczy że każdy może przyjmować berrator i poprawić swoją sylwetkę. Stwierdzenie że spalacze tłuszczu są tylko dla profesjonalistów są takim mitem.


  • 0

fanietii
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Chyba nie chodziło mi o to że tylko kulturyści i ludzie zarabiający na swojej sylwetce powinni przyjmować Berratora. Napisałem "spalacze powinni przyjmować wyłącznie ludzie którzy robią to na poważnie".

 

Ludzie którzy się odchudzają dzielą się na tych którzy robią to na poważnie i nie. Ci drudzy tylko mówią że się odchudzają jednak w rzeczywistości nie trzymają diety, nie trenują. Wiadome jest że zakup spalacza będzie tutaj ryzykowny, bo nawet jeśli pozwoli podwoić tempo spalania tkanki tłuszczowej to 2 x 0 = 0. Z Berratora natomiast powinien skorzystać każdy kto przykłada się do swojej sylwetki i nie satysfakcjonuje go pół kilograma mniej w ciągu miesiąca. 

 

Nie przekręcajcie słów innych ludzi.


  • 0
Nie bądź upiiierdliwy - bądź szczery...

baradziej65

baradziej65
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Chociaż odpowiednie suplementy będą działały podobnie i wywoływały ewidentny efekt fizjologiczny prowadzący do utraty tkanki tłuszczowej to jednak zauważyć trzeba że komórki tłuszczowe mężczyzn i kobiet trochę się różnią. Głównie sprowadza się to do rozmieszczenia adrenoreceptorów typu alfa oraz beta. Kobiety posiadają bardziej niekorzystne proporcje w udach i pośladkach, natomiast u mężczyzn jest to widoczne na brzuchu. 

 

Praktyczną implikacją tego będzie tempo utraty tłuszczu z różnych partii ciała u kobiet i mężczyzn po przyjęciu Berratora. Kobiety przyjmując taki spalacz będą preferencyjnie odchudzały dolne partie ciała, ponieważ tam właśnie znajdzie się miejsce odbioru dla uwolnionych hormonów i synefryny. U mężczyzn możliwe będzie skoncentrowanie się na tłuszczu pokrywającym właśnie wcześniej wspomniany brzuch.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Nie przekręcajcie słów innych ludzi.

 

Nikt niczego nie przekręca, po prostu: jeżeli ktoś pokłada całą nadzieje w spalaczu dla swojej sylwetki to nie ma najmniejszego sensu żałować takiej osoby (bo wszystko znajdzie w sieci) i tym bardziej nie ma sensu brać po uwagę jej opinie...na jakikolwiek temat.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Darju
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Gdzie mogę dostać berrator? Coś jeszcze przyjmować żeby przyspieszyć spalanie? Mam 2 miesiące na schudnięcie i w tym czasie muszę zrzucić jakieś 11 kilogramów.


  • 0

radeoo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NYSA
  • Zainteresowania:muzyka i sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Odwiedź stronę producenta www.Berrator.pl, tam możesz bardzo łatwo złożyć zamówienie. Twój cel jest do zrealizowania. Trochę zaangażowania, aktywność fizyczna, zdrowa dieta i dodatek berratora zrobi imponującą pracę.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Gdzie mogę dostać berrator? Coś jeszcze przyjmować żeby przyspieszyć spalanie? Mam 2 miesiące na schudnięcie i w tym czasie muszę zrzucić jakieś 11 kilogramów.

 

www.berrator.pl - tam znajdziesz wszelkie informacje na temat tego preparatu.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Darju
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Dziękuję za odpowiedź. Spróbuję ale nadal podchodzę do tematu sceptycznie. Nie mogę zrozumieć jak można tak po prostu tracić tłuszcz biorąc kilka tabletek dziennie. Będę zapisywał dokładnie swoje wyniki i zobaczymy.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Dziękuję za odpowiedź. Spróbuję ale nadal podchodzę do tematu sceptycznie. Nie mogę zrozumieć jak można tak po prostu tracić tłuszcz biorąc kilka tabletek dziennie. Będę zapisywał dokładnie swoje wyniki i zobaczymy.

 

Utrata tłuszczu jest wynikiem działania zawartych w nich składników wraz z równoczesną dietą i planem treningowym. Podobnie działają klasyczne leki na każdą z innych chorób - czy to nie dziwne, że jedna saszetka pozwala złagodzić objawy grypy lub przeziębienia? ;)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


jopek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:21
  • Wzrost [cm]:173
  • Biceps [cm] :39
  • Przysiad [kg]:+130
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:172
  • Waga [kg]:72

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Praca włożona. Poświęcenie, czas i trzymanie diety dają rezultaty. Zacząłem też stosować Berratora, wcześniej brałem TRANS4ORM. Główną zmianą jest samopoczucie. Z berratorem nie czuję takiego głodu między posiłkami i nie ciągnie do słodkiego. 

Untitled_1.jpg


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Praca włożona. Poświęcenie, czas i trzymanie diety dają rezultaty. Zacząłem też stosować Berratora, wcześniej brałem TRANS4ORM. Główną zmianą jest samopoczucie. Z berratorem nie czuję takiego głodu między posiłkami i nie ciągnie do słodkiego. 

Untitled_1.jpg

 

No naprawdę spoko :) Darju może to Cię przekona do działania Berratora ;)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Darju
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Na pewno dodało mi to pewności, chociaż chcę się przekonać na własne oczy. Już postanowiłem że spróbuję, jest to przecież jedyny sposób żeby sprawdzić czy coś działa. Jestem sceptyczny ale nie chcę krytykować czegoś jeśli tego nie spróbowałem.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

 Jestem sceptyczny ale nie chcę krytykować czegoś jeśli tego nie spróbowałem.

 

Miło czytać takie podejście, coraz rzadziej spotykane w czasach wszechobecnych ekspertów ;)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


baradziej65

baradziej65
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Naturalnie, przecież to jest takie w ludzkiej naturze żeby krytykować coś czego się nie spróbowało lub o czym nie posiada się żadnej wiedzy. Ludzie to istoty społeczne dlatego tak łatwo nam ulegać owczemu pędowi. Na szczęście są jeszcze ludzie którzy wybierają dowody empiryczne a nie obserwacyjne. Na szczęście też Berrator posiada bardzo mądrze skonstruowany skład który jest mocnym wskaźnikiem jego efektywności. Kilka elementów wspierających wyrzut katecholamin, do tego synefryna będąca selektywnym stymulatorem receptorów beta-adrenergicznych na komórkach tłuszczowych. Dzięki temu połączeniu bardzo nasilona jest lipoliza, uwolnione kwasy tłuszczowe transportowane i spalane w mitochondriach. Berrator wykazuje też silne właściwości diuretyczne, czyli normalizuje poziom płynów międzykomórkowych i pozwala pozbyć się uczucia trzymania wody podskórnej. Polecam każdemu indywidualnie zgłębić działanie każdego ze składników tego spalacza.


  • 0

ZygZag
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Kolega z siłowni bardzo zachwalał ten suplement ale ja nie czułem żadnego pobudzenia po przyjęciu. Dużym plusem na pewno jest to że pomaga spalać tłuszczu i robi to bardzo skutecznie. Najlepiej działa przyjmowany rano na czczo a potem na 30 minut biegu.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Spalacz Berrator to ściema? wasze opinie

Kolega z siłowni bardzo zachwalał ten suplement ale ja nie czułem żadnego pobudzenia po przyjęciu. Dużym plusem na pewno jest to że pomaga spalać tłuszczu i robi to bardzo skutecznie. Najlepiej działa przyjmowany rano na czczo a potem na 30 minut biegu.

 

Spalacz tkanki tłuszczowej nie musi dawać pobudzenia :) Jeżeli nie powoduje intensywnej stymulacji układu nerwowego to znak, że nie bazuje na dużych dawkach kofeiny/guarany. Dobry spalacz ma nasilić pracę metabolizmu, zahamować apetyt i wzmagać potliwość. Natomiast efekt pobudzenia jest po to, by trening był intensywny, a po jego zakończeniu nie doszło do nasilenia zmęczenia.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Berrator, Berrator opinie, spalacz berrator, spalacz tłuszczu berrator

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024