Skocz do zawartości


Zdjęcie

Testosteron- opinie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

arkadiusz44
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Testosteron- opinie.

Czy odżywki dostępne na rynku oferujące podwyższenie testosteronu są skuteczne? Próbował ktoś z was? polecacie coś na próbe?


  • 0

arkadiusz44
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron- opinie.

Chodzi o odżywki, nie sterydy. 


  • 0

BeBig
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 7
12
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron- opinie.

Ja ostatnio brałem Tribu Strong (Scitec Nutrition). W składzie 2 proste, aczkolwiek działające składniki: Tribulus + Maca. Tribulus ma korzystny wpływ na układ hormonalny oraz funkcje narządów płciowych, natomiasy Maca jest rośliną, której korzeń wpływa na poprawę sprawności seksualnej oraz jest stosowany jako środek wzmacniający oraz pobudzający organizm. Ogólnie po stosowaniu tego libido, energia na duży plus. Możesz do tego dorzucić cynk, zma + trening FBW (wyciskanie na ławce prostej, przysiady i martwy ciąg najlepiej wspierają produkcję testosteronu), no i zapomniałbym o profilaktyce snu, czyli spać 7-8 godzin dziennie i najlepiej kłaść sie i wstawać o tej samej porze codziennie.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron- opinie.

Chodzi o odżywki, nie sterydy. 

 

Koledze zapewne chodziło o naturalne boostery testosteronu ;).

 

Jeżeli o mnie chodzi to przekonałem się do ZMA. Choć nie wiem jak rzutuje na samym poziomie hormonu to z pewnością poprawia jakość snu jak i ułatwia zasypianie :) Próbowałem też DAA, niestety bez większych efektów i raczej nigdy nie spróbuję ponownie. Wszelkiego rodzaju Tribulusy to dla mnie temat obcy.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024