Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jabłczan kreatyny czy monohydrat?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Zenn
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jabłczan kreatyny czy monohydrat?
Witam mam 16 lat 170cm wzrostu 58kg jestem dość szczupły ponieważ masz szybką przemianę materii. Chciałbym zdobyć trochę masy mięśniowej żeby ćwiczyć regularnie. Co wybrać na początek jabłczan czy monohydrat? Ćwiczę w domu z małym ciężarem z dużą ilością powtórzeń.

Użytkownik Zenn edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jabłczan kreatyny czy monohydrat?

Na początek warto skupić się na diecie bo to dzięki niej można zdobyć masę. Skup się na niej bo wydając na suplementy wyrzucisz kasę w błoto a nie wykorzystasz maksymalnie potencjału tego suplementu.


  • 0

Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jabłczan kreatyny czy monohydrat?
Jest tu maly konflikt ponieważ cwiczenia wielopowtorzeniowe noe wplyna na rozwoj twojej sylwetki pod wzgledem masy.
Na samym poczatku skupilbym sie na diecie a mianowicie na zwiekszeniu kalorycznosci ktora odpowiada za przybieranie na wadze , jest to jedyny wpasciwy kierunek, trening z duzym obciazeniem i dopiero suplementacja, jako ze jestes osoba ktora dopiero zaczyna , odpusc chwilowo suplementacje i skup sie nabpodstawowoym treningu i doecie a dabro rewelacyjne rezultaty.
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jabłczan kreatyny czy monohydrat?

Słuchaj kolegów bo wiedzą co mówią :) Miska i trening to główny aspekt udanego rozbudowania masy mięśniowej. Żaden gainer czy bulk nie zastąpi naturalnych źródeł wartości odżywczych :) dodatkowo odsyłam do naszego tematu, gdzie masz wszystko podane na tacy: Kompendium wiedzy o diecie


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024