Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan treningowy i dieta dla 15-latka domatora


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

LoyalityBoy
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan treningowy i dieta dla 15-latka domatora

Witam!

 

Jestem nowym uzytkownikiem na tym forum i mam nadzieje że dobrze napisałem wątek.W razie czego proszę o przypomnienie :).

 

Swoją drogą mam 15 lat i chciałbym zmienic swoją sylwetkę.Ostatnie dwa tygodnie temu zmotywowały mnie filmiki

takie jak ten:      i zacząłem się interesowac tym co powinienem zrobic,gdyz niezbyt dobrze czuję się z moją chudą sylwetką.

 

Na początku w pierwszych tygodniach żebym wyrobił sobie nawyk, odłożylem słodkie napoje,zacząłem pic tylko wode,odlozylem słodycze i przyjąłem tylko zdrowe posilki,każdego dnia biegałem i się rozciągałem,robiłem przysiady i brzuszki,zacząłem podciągać się na drązku ale niezbyt potrafiłem się podciągać.Podobnie jak z wykonywaniem pompek.

 

 

Więc jak pisałem bardzo nie podoba mi się moja sylwetka i chciałbym to już zmienić.Oczywiscie wczesniej wykonywałem sporty jak piłka nozna,czasami biegałem.Pamiętam że w podstawówce zdobyłem jakies medale z zawodów biegania.Chodziłem też na karate.Mówiono mi ogólnie że jestem szybki ale wciąż nie potrafiłem wykonywać tych cwiczen jak pompki i podciaganie się.Przyznaję się teraz że byłem leniwy żeby uczyć się tych cwiczen,a to podstawa.

 

Bardzo chciałbym uprawiać street workout w domu i na podwórku.Ale muszę się najpierw zająć podstwowymi cwiczeniami i dietą z odpowiednim zapotrzebowaniem kalorycznym.Chciałbym już naprawdę zmieniać swoje ciało na poważnie.Jestem tego bardzo swiadomy ze wymaga to czasu.Postanowiłem sobie taki cel i nigdy się nie poddam.

 

Prosiłbym o plan treningowy i dietę :) Mam zamiar wykonywac 5 treningów w tygodniu.

 

Tutaj analiza mojego składu ciała:

 

WAGA: 61kg

WZROST:176cm

% TŁUSZCZU W CIELE: 12,6

METABOLIZM: 1606 (w spoczynku)

WIEK METABOLICZNY: 12

% WODY W CIELE: 65

TŁUSZCZ TRZEWNY: 1

 

Całą analizę przeprowadziłem w moim miescie w klubie zdrowia.Kartkę analizy dostałem do ręki i wszystko przepisałem z niej.Jeżeli by ktos o nią prosił to wstawie zdjęcie.

 

Jeżeli będą jakies pytania to na wszystkie odpowiem :), mogę również wstawic moją sylwetkę ;)

A no i oprócz drążka posiadam 2kg i 5kg hantle,raczej żądnych ciężarów wielkich mi nie trzeba jak tylko z wagą ciała

 

Dziękuję i liczę na dobre odpowiedzi :D

 

 

  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy i dieta dla 15-latka domatora

Witam na naszym forum. 
Zdecydowanie dodanie zdjęć z sylwetką ułatwi nam robotę. 
Będzie nam łatwiej podpowiedzieć co i jak robić. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

LoyalityBoy
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy i dieta dla 15-latka domatora

Witam na naszym forum.
Zdecydowanie dodanie zdjęć z sylwetką ułatwi nam robotę.
Będzie nam łatwiej podpowiedzieć co i jak robić.

Mam nadzieje że zdjęcie jest dość wyraźne :D

Załączone pliki


Użytkownik LoyalityBoy edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy i dieta dla 15-latka domatora

W takim razie proponuje na razie po prostu zostać przy normalnym jedzeniu ale z tymi nawykami żywieniowymi jakie już wprowadziłeś. 
Co do treningu, przenoszę wątek do działu STreet Workout zobacz tam wątki przypięte znajdziesz tam między innymi przykładowe plany treningowe. Powodzenia :)


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024