Witam, zastanawiam się nad M-stak. Podobno mocna odżywka. Z czym ją stosować, z jakim białkiem, kreatyną.
Albo czy znacie coś lepszego, coś konkretnego.
Pozdrawiam
Napisano Ponad rok temu
Witam, zastanawiam się nad M-stak. Podobno mocna odżywka. Z czym ją stosować, z jakim białkiem, kreatyną.
Albo czy znacie coś lepszego, coś konkretnego.
Pozdrawiam
Napisano Ponad rok temu
Choć słyszałem wiele dobrego na temat M-Stak to osobiście nie stosowałem. Większość znajomych, którzy stosowali ten produkt Universala polecali łączyć go z ich innym preparatem. Mianowicie odżywką Storm lub około treningówką Torrent. Co od siebie bym dodał? Mógłbym zaproponować inne dobre staki kreatynowe jak Dorian Creagen czy BSN Nitrix, moim zdaniem świetne produkty do rozbudowy masy mięśniowej
.
Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Pytanie odnośnie mieśni brzucha |
Dieta |
|
|
||
POTRZEBUJE PORADY!!!!!!!!!!!!!!!! |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Pytanie szczegółowe odnośnie Tajskiego boksu w Warszawie |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
||
>>> Cwiczenia z bokkenem, sugestie, porady |
WALKA NOŻEM, BROŃ |
|
|
||
porady dietetyczne |
Dieta |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu