Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

krkmichal
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Witam :)

Witam, mam na imię Michał, mam 20 lat, pochodzę z małopolski.

Dotychczasowo od 14/15 roku życia prowadzę najgorszy tryb życia jaki można prowadzic, mianowicie praktycznie zero ruchu... całe dnie spędzane przed komputerem, złe odżywianie, przykładowo śniadanie około godziny 14 i na śniadanie kebab na mieście  (nie codziennie), ważę 72 kilogramy, mam 174 cm wzrostu. 

Do tego prowadzę (prowadziłem bo chcę to zmienić) bardzo imprezowy tryb życia, moje życie ograniczało się do wypadu w piątek na rynek główny i tak zwanego najebania się... a jakby tego było mało do tego praktycznie zawsze dochodziły narkotyki... wczoraj postanowiłem że trzeba coś że sobą zrobić, w końcu jestem dorosłym facetem, a moje życie nie może się ograniczać do melanżowania, i siedzenia na komputerze i ćpania... chcę to zmienić. Najpierw chciałbym zacząć prawidłowo się odżywiać, jakieś witaminy do tego bo przez narkotyki mam trochę braki w organizmie, przykładowo zauważyłem ze mam mało magnezu bo występują drgania mięśni... są jakieś strony gdzie moge obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne? czy ktoś mnie wspomoże jakąś radą? myśle nad silownia, ale pierw chce przez chociaż 3 miesiące dobrze sie odżywiać i odbudować co nie co, zęby uchwyt od sztangi mnie nie przycisnął do ziemi :))

pozdrawiam wszystkich sportowych zajawkowiczów, i czekam na wasze rady :)

 

jeżeli zły dział to przepraszam, i proszę o przeniesienie. Jest to moj 1 post na tym forum


Użytkownik krkmichal edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

krkmichal
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam :)

@ref


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam :)

Witam na forum. 

 

Powiem tak, bardzo nie typowy wpis !

 

Przede wszystkim odstawienie tego całego syfu, jak napisałeś jesteś facetem do cholery nie długo na Twoich 

 

barach zawiśnie odpowiedzialność praca, rodzina a jak masz bareczki a nie barki to dużo nie udźwigniesz, 

 

nie rób z siebie pośmiewiska i zadaj sobie pytanie czy np. Twoje rodzice chcieli by zobaczyć Twój stan

 

po takiej jednej imprezie ? Był byś gotów zobaczyć łzy bliskich ? No własnie...nie wydaje mi się ! Weź się 

 

ogarnij. 

Na stronie ile wazy jesteś w stanie obliczyć sobie ilosć kalorii jakie zjadasz w ciągu dnia ! 

Na naszym kalkulatorze oblicz ile potrzebujesz dziennego zapotrzebowania aby utrzymać stałą wagę:
http://www.fabrykasily.pl/bmr

Jeżeli nie wiesz jaki dania gotować to śledź nasz dział:
http://www.fabrykasi...y/posilek-dnia 

 

sa proste i łatwe w przygotowaniu. 

Tez na forum poczytaj w dziale dieta od czego zacząć.

Powodzenia.  


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024