Pytanie odnośnie ciężaru
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Dzieki za odpowiedź, ale jeśli ktoś jeszcze mógłby cokolwiek dodać, to bardzo bym prosił.
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Pytanie o gumową amunicję w sensie samoobrony |
Samoobrona |
|
|
||
Pytanie o vale tudo |
CROSS-BUDO |
|
|
||
pytanie co do masówy????? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
pytanie do odżywek |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
ph jedno krotkie pytanie |
Sterydy i Prohormony |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
SkinnyFat problem z celem- Ponad rok temu
-
Jak zacząć ćwiczenia.?- Ponad rok temu
-
Pytanie odnośnie planu i diety z FS- Ponad rok temu
-
Źle rosnące tricepsy oraz bicepsy.- Ponad rok temu
-
Ważne pytania dotyczące brzucha oraz tkanki tłuszczowej :c- Ponad rok temu
-
Chciałbym zwiększyć masę nabrać mięśni. 18 lat 67,5 kg 187,8 cm- Ponad rok temu
-
Jak najszybciej zmniejszyć brzuch.- Ponad rok temu
-
Zmiana planu treningowego.- Ponad rok temu
-
Figura osyloozik1 - Ponad rok temu
-
Trening siłowy + trening bjj- Ponad rok temu




Ponad rok temu
