Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początki - plan treningowy, siłownia, dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

mwbrave
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Początki - plan treningowy, siłownia, dieta

Cześć wszystkim.

Mam na imię Michał i jestem osiemnastolatkiem. W związku z chęcią zmiany swojego życia na lepsze, mam zamiar zacząć chodzić na siłownię i zmienić swoje nawyki żywieniowe, stosując się do określonej diety. Moim celem jest zrzucenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, a następnie zbudowanie masy mięśniowej.

Ważę 87 kilogramów przy 184 centymetrach wzrostu. Moja aktywność fizyczna podczas wakacji ogranicza się do amatorskiej gry w piłkę ze znajomymi 2-3 razy w tygodniu.

Swoją przygodę mam zamiar zacząć wraz z początkiem września. Do tego czasu chcę się odpowiednio przygotować, by kolejny miesiąc zacząć z porządnym "kopnięciem".

Moja wiedzy na temat ułożenia odpowiedniego planu treningowego i żywieniowego jest znikoma, toteż mam zamiar zakupić takowe. Zauważyłem, że na wielu stronach można takie udogodnienia dokupić za kilkadziesiąt złotych na miesiąc. Szczególnie moją uwagę zwróciła Wasza strona.

Piszę do Was z prośbą, byście polecił mi stronę/osobę, która za rozsądną cenę podjąłby się ułożenia mi obydwu planów, tak bym miał pewność, że robię wszystko w 100% dobrze i nie popełniam podstawowych błędów.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą sugestię i pomoc.


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki - plan treningowy, siłownia, dieta

Możesz śmiało skorzystać z oferty na tej sporcie. 

 

Posiłki nie są nudne i drogie a treningi efektywne. 

 

Dużo pozytywnych opinii mają !

 

Pozdrawiam. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024