Skocz do zawartości


Zdjęcie

Suplementacja start


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

maxqsound
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Suplementacja start

Witam wszystkich, mój staż na siłowni to około 15 miesięcy chciałbym coś szturchnąć z suplementacją więc na start zakupiłem 

 

ALLNUTRITION Creatine Muscle Max

 

oraz 

 

ALLNUTRITION BCAA Max Support

 

+białko ale wiem że to uzupełnienia braków.

 

ćwiczę trzy razy w tygodniu + bieganie w dni nie treningowe. Z tond też pomysł zasięgnięcia po suplementy gdyż pracuję dosyć ciężko i moja dieta nie zawsze jest dopięta na ostatni guzik. 

 

Chciałbym dostać parę porad jak używać tych suplementów jakie porcje oraz kiedy i czy np. brać bcaa przed treningiem czy dopiero po i czy mogę brać razem z kreatyną czy lepiej np. 30min po. Jak długi powinien być cykl na tej kreatynie i ile przerwy, Liczę na porady bo jestem w tym kompletnie łysy i jeszcze jak z piciem wody podczas cyklu bo pijąc te 4/5L wody czuję się cały czas wydęty od tej wody. 


  • 0

Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementacja start
Musisz zwrocic przedewszystkim uwage na diete!!
Pamietaj ze to sa suplementy ,, diety"
Bez diety pozytek z nich marny.
Troche tak jak kupowalbys benzyne do auta ktorego jeszcze nie posiadasz!
Jesli natomiast dopniesz juz diete to suple naprawde noga i sa w stanie pomoc w osiagnieciu dobrych rezultatow
  • 0

filipka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementacja start

Troche tak jak kupowalbys benzyne do auta ktorego jeszcze nie posiadasz!
 

To jest chyba najlepsze porównanie, jakie słyszałam. Dużo osób mówi, że suplementy nie działają. Mają rację. Nie działają, jeśli nie są połączone z dietą. Natomiast z dietą dają bardzo pozytywne efekty. Sama stosując spalacz tłuszczu Trizer jestem dobrym przykładem. Oprócz tabletek trzymam także dietę. Ponieważ dieta to 70%sukcesu. Reszta to motywacja, ćwiczenia i suplementy. Wszystko razem doprowadzi nas do sukcesu. 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementacja start

BCAA najlepiej suplementować poprzez użycie 1,5 porcji na treningu jako napój okołotreningowy. Od dłuższego czasu stosuję takowy sposób i jakoś nie odczuwam gorszego działania, niż przy regulaminowym stosowaniu czyli porcja przed i po treningu :). W dni wolne od siłowni najlepiej stosować 1 porcję rano na czczo.


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


maxqsound
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementacja start

BCAA najlepiej suplementować poprzez użycie 1,5 porcji na treningu jako napój okołotreningowy. Od dłuższego czasu stosuję takowy sposób i jakoś nie odczuwam gorszego działania, niż przy regulaminowym stosowaniu czyli porcja przed i po treningu :). W dni wolne od siłowni najlepiej stosować 1 porcję rano na czczo.

okey a teraz kwestia tego ile to porcja bo na opakowaniu pisze że porcja to 10g. to znaczy że mam się tym sugerować tak ? A jeśli chodzi o kreatynę to co byś mi polecił bo producent zaleca 1 porcje tj. 3g przed treningiem a w DNT jedna rano na czczo to samo z bcaa więc moje pytanie się ponawia czy mogę rano od razu łyknąć porcję kreatyny i bcaa ? 


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementacja start
Ale, weź też pod uwage to, ile w rzeczywistoaci, W tych 10g proszku, jest czystego Bcaa?
Oczywiście, możesz brać Bcaa, razem z Kreatyna, niema przeciwskazan
Równie ważne jak dieta jest też trening !
Bez, odpowiednio, Ciężkiego treningu, organizm nie Uszkodzi, cwiczonych mięśni!
a bez uszkodzeń nie będzie mial czego, budować ( nie dajesz mu powodu do wzrostu) !!
a co z tym się wiąże ?
Dieta, i suplemety które ewentulalnie, będziesz zażywać Pujda, na Marne!! = potrujna, strata, Czas, Suplemety, Dieta!!
wszystko to, bez odpowiedniego treningu i tak pujdzie na marne!
  • 1

maxqsound
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementacja start

Ale, weź też pod uwage to, ile w rzeczywistoaci, W tych 10g proszku, jest czystego Bcaa?
Oczywiście, możesz brać Bcaa, razem z Kreatyna, niema przeciwskazan
Równie ważne jak dieta jest też trening !
Bez, odpowiednio, Ciężkiego treningu, organizm nie Uszkodzi, cwiczonych mięśni!
a bez uszkodzeń nie będzie mial czego, budować ( nie dajesz mu powodu do wzrostu) !!
a co z tym się wiąże ?
Dieta, i suplemety które ewentulalnie, będziesz zażywać Pujda, na Marne!! = potrujna, strata, Czas, Suplemety, Dieta!!
wszystko to, bez odpowiedniego treningu i tak pujdzie na marne!

No tak zgadzam się z tobą myślę że ta kreatyna nie jest mi do końca potrzebna więc do sierpnia ją prawdopodobnie odstawię by na wakacje nie zalewać się wodą. Na BCAA zdecydowałem się bo trening na siłowni + bieganie + praca dodam że nie mam siedzącej pracy tylko 8 godzin na nogach  więc chciałbym trochę ochronić te mięśnie przed spalaniem kiedy nie mam dociągniętej diety i np. nie dam rady dostarczyć dziennego zapotrzebowania  kalorii to myślę że to bcaa nie zaszkodzi a jego cena to nie jakiś tam wielki wydatek a z pewnością coś tam na plus będzie.


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementacja start
Stosowanie, Aminokwasow ma sens, jedynie w przypadku, gdy w diecie, jest odpowiednia podaż białka.. inaczej aminokwasy, zostaną. potraktowane przez organizm, jak zwykle bialko..
a to, nie o to chodzi w ich suplemetacij...
jeśli, masz braki w diecie, zamiast aminokwasow, dużo lepiej sprawdzi się, bialko..
aminokwasy, lepiej zostaw, na czas, gdy będziesz wykonywał ciężkie i wyczerpujące. treningi..
  • 1

maxqsound
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementacja start

Stosowanie, Aminokwasow ma sens, jedynie w przypadku, gdy w diecie, jest odpowiednia podaż białka.. inaczej aminokwasy, zostaną. potraktowane przez organizm, jak zwykle bialko..
a to, nie o to chodzi w ich suplemetacij...
jeśli, masz braki w diecie, zamiast aminokwasow, dużo lepiej sprawdzi się, bialko..
aminokwasy, lepiej zostaw, na czas, gdy będziesz wykonywał ciężkie i wyczerpujące. treningi..

Okey już kumam po prostu przy ciężkim treningu posiłkować się tym BCAA, kreatynę odstawiam a braki uzupełniam białkiem. Dzięki za pomoc.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementacja start

Okey już kumam po prostu przy ciężkim treningu posiłkować się tym BCAA, kreatynę odstawiam a braki uzupełniam białkiem. Dzięki za pomoc.

Nie ma za co i w razie kolejnych pytań zapraszamy ponownie na nasze forum :).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024