Skocz do zawartości


Zdjęcie

Miesien piwny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Dansom88
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Miesien piwny
Zacząłem ćwiczyć miesiąc temu mam 26 lat ważę 86 kg 184cm wzrostu.
Przed rozpoczęciem ćwiczeń codziennie wypijalem minimum 2 browarki i z brzucha zrobiła się piłka jest trochę tłuszczyk ale bardziej jest taki wydenty.
Ćwiczę 3 dni jeden przerwy i jadę dalej.
Pierwszego robię klatę triceps i brzuch na koniec
Drugiego plecy i barki i też brzuch
Trzeci nogi z bicepsem no i brzuch
Brzuch robię na ławce skosnej, rolce i ab swingu
Powiedzcie co o tym myślicie i co mam zmienić żeby to się jakoś ruszylo.
Jaka dietę stosować suplementy spalacze czy co tam jeszcze
  • 0

Olosek
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2749 postów
  • Pomógł: 76
233
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna, kolarstwo, dietetyka, technologia
  • Staż [miesiące]:od września 2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Wyciskanie [kg]:130(zima 2014/15)
  • Martwy ciąg [kg]:195 (zima 2015/2016)
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Miesien piwny

Witaj :) rozpisz dokładnie swój trening jak wygląda. Prowadzisz jakąś dietę ? Za wygląd mięśni brzucha głównie odpowiada dieta 


  • 0

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA: DZIENNIK TRENINGOWY OLOSEK 

 

W RAZIE PYTAŃ, PORAD ZAPRASZAM NA PRIV

 

POZDRAWIAM


Dansom88
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Miesien piwny
Ćwiczenia zaczynam od rozgrzewki różnie to wygląda trwa do 10 min.
Ćwiczę po 4/5 ćwiczeń na każdą partię mięśni po 12 ruchów

Klatę gryfem na płasko i skosie potem hantlami też płasko i skosie no i rozpiętki na płasko.

Triceps robię na wąsko potem do czoła hantlem za głową i wyprost ramienia w opadzie no i pompki
Brzuch 4 x 25 na ławce skosnej

Plecy zależnie od pogody i czasu na rozgrzewkę biegnę do parku podciągać się na drzewie bo w domu nie bardzo mam gdzie.
Wracam do domu i robię martwy ciąg przyciąganie gryfu do brzucha potem wiosłowanie sztangielka w opadzie i szrugsy.

Barki wyciskanie sztangi z przodu i z tylu, unoszenie ramion w przód ze sztanga, hantlami na boki i podnoszenie hantli w opadzie.
Brzuch 4x25 na rolce

Nogi przysiady ze sztanga, prostowanie nóg siedząc , uginanie nóg leżąc napięcia na palce.

Biceps uginanie ramion Gryf łamany pod uchwytem , potem gryfem łamanym na młota, hantlami że skrętem nadgarstka , hantlami na mlota, gryfem na modlitewniki i na koniec o kolano.
Brzuch 4x50 abswing

Jak mam ten dzień wolny to po biegam jakieś 30 min. Bieg potem sprint trucht sprint itd.

A co do diety to jeszcze nie wprowadziłem bo nie bardzo wiem jak się do tego zabrać staram się jeść więcej białka twarożki banany jajka kurczak ryż ale to po pracy. Praca fizyczna po 10/12 h o nie regularnych godzinach a posiłki w pracy dają wiele do życzenia.

Musiałbym jakieś suplementy zacząć stosować bo czasem nie bardzo jest siła na to wszystko a tyle tego jest że nie bardzo wiem na co już patrzeć.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024