Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalenie boczków

Boczki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Devilmaker
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spalenie boczków

Witam, otóż od dawna mam problem z moim ciałem. Mam 23 lata, kilka lat temu ważyłem 95kg i postanowiłem się wziąć za siebie. Po 2 latach udało mi się uzyskać wagę 81kg przy wzroście 190cm, wagowo czuję się dobrze natomiast problem jest z boczkami- niestety zostały one i w żaden sposób nie mogę się ich pozbyć. W tej chwili nie chcę znowu zrzucać kilogramów bo nie mam pewności czy tzw. boczki będą spalane. Boję się przejść na dietę białkową żeby przytyć bo nie wiem czy boczki nie ulegną zwiększeniu. Pomoglibyście ?


  • 0

Mateusz95
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1958 postów
  • Pomógł: 38
181
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Podkarpacie.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport !
  • Staż [miesiące]:od września 2013r.
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie boczków

Przecież przez nadmiar białka w diecie nie przytyjesz od razu ;) 

TO czy przytyjesz to jest sprawa bilansu kalorycznego, jeśli dostarczasz więcej kalorii niż potrzebujesz to wtedy waga pójdzie w górę ;) 

 

Białko to podstawowy budulec mięśni, jeśli dostarczasz go w zbyt małych ilościach, to tracisz tkankę mięśniową lub nie zbudujesz nowej ;) 

 

Przeważnie tzw. boczki czy dolna część brzucha odsłania się na samym końcu. 

Spróbuj treningu siłowego z treningiem aerobowym plus odpowiednia dieta z lekkim ujemnym bilansem i powinno to wszystko się dopalać ;) 


  • 1

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie boczków

Na jaką dietę białkową się boisz przejść ? Masz na myśli typową dietę białkowo - węglowodanową stosowaną przez większość osób w okresie budowania masy mięśniowej ?

Faktycznie, na diecie masowej może Ci się zwiększyć poziom tłuszczu, ale bynamniej nie od samego białka tylko od nadmiaru kalorii, a zwłaszcza od nadmiaru węglowodanów.


Użytkownik Abetalipoproteinemia edytował ten post Ponad rok temu

  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

mocsilamotywacja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 442 postów
  • Pomógł: 8
39
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie boczków

Nie ma się co bać, trzeba działać. Obserwuj, mierz obwód i jeżeli zobaczyć coś in minus to zacznij zmieniać.

Jeżeli odpowiednio dobierzesz porcje i trening to powinno schodzić z boczków zamiast rosnąć.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie boczków

Prawda jest taka, że na brzuch najskuteczniejsze są aeroby oraz wspomniana dieta z ujemnym bilansem. Nic tak solidnie nie odsłoni naszego ABSu jak właśnie te dwa czynniki. 


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


filipka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie boczków

Masz do wyboru wiele różnych ćwiczeń koncentrujących się na boczkach. Oprócz tego odpowiednia dieta składająca się ze zdrowych produktów ułożona na podstawie Twojego dziennego zapotrzebowania. Oprócz tego, aby pozbyć się boczków możesz wspomóc się suplementami. Trizer ułatwia pozbycie się tkanki tłuszczowej, a oprócz tego odkrywa mięsnie. Więc działanie dla Ciebie powinno być odpowiednie. Jeśli zastosujesz te trzy elementy, czyli ćwiczenia, dieta i suplement to bez problemu uda Ci się stworzyć sylwetkę, jaką chcesz.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Boczki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024