Skocz do zawartości


Jak jednocześnie zrzucić tłuszcz i zrobić dobry mięsień ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Daro_*

Guest_Daro_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Jak jednocześnie zrzucić tłuszcz i zrobić dobry mięsień ?
Witam fachowców,

Zacznę od kilku danych na mój temat. Przez ostatnie dwa latka nie dotykałem sztangi wcale. Wcześniej trenowałem z małymi przerwami typu np. 2-3 tyg. przez ok. 3 lata.
Obecnie ważę 90-91 kg, przy wzroście 178 cm. To co pozostało to w bicepsie 41cm, w udzie 60cm, klatka 112cm, obwód pasa (90cm !!!) - efekt utrzymania nawyku żywieniowego bez treningu.
Generalnie chciałbym uzyskać czysty mięsień, co łączy się z nabyciem masy i siły. Jednocześnie jednak myślę o tym jak pozbyć się brzucha i tłuszczowego balastu. Nigdy wcześniej nie miałem tendencji do tycia. Brzuch jest jednak teraz wyjątkiem. Czy jest możliwe uzyskanie dwóch w.w. efektów jednocześnie ( tzn. odpowiedni trening + wspomaganie)? A może lepiej zrobić porządek z 1, później zająć się 2. ?
Jak zaczynam się odchudzać to nie mam siły na trening, jak jem i robię dobry trening to nie mam siły zająć się brzuchem , jak to wszystko pogodzić?

Proszę o rady treningowe i co do suplementów oraz diety.
Z góry dzięki...

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jednocześnie zrzucić tłuszcz i zrobić dobry mięsień ?
diete znajdziesz w dziale odzywianie w podwieszonym poscie.

a narazie proponooje skupic sie na rzeźbie, bo lato mamy i piekna pogoda :), mozesz sproobowac do diety green tea, bialko i tauryne :)
  • 0
Pozdrawiam Strong

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jednocześnie zrzucić tłuszcz i zrobić dobry mięsień ?
najpierw rzezba

PS. nie da siem robic na raz rzezby i sily...
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024