Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niedowaga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Hatszepsut
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Niedowaga

Witam, dopiero zaczynam swoja przygodę z siłownia. Nie bardzo wiedziałam pod jaki temat podpiąć swoje pytanie. Mianowicie jestem dziewczyną z całkiem sporą niedowagą, przy wzroście 167 cm ważę 46 kg ale jestem zdrowa, wyniki mam w normie. Zaczęłam chodzić na siłownie, zwiększyłam zawartość białka w diecie i ogólnie staram się jeść więcej przy czym od zawsze odżywiam się raczej zdrowo. Zastanawiam się co jeszcze mogłabym zrobić żeby osiągnąć jak najlepsze efekty na siłowni. Może jakieś odżywki? Ewentualnie coś innego. Z góry dziękuję za pomoc

 

 


  • 0

victorek22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga

Oblicz sobie jakie masz dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, dodaj do tego sobie np z 200 kcal więcej i ustal dietę. Akurat dieta w Twoim przypadku będzie prosta bo nie będziesz musiała aż tak bardzo zwracać uwagi na każde jedzenie, wiadomo zdrowe jedzenie to podstawa, przede wszystkim dużo białka i węglowodanów w diecie a reszta to tłuszcze. Możesz zakupić sobie odżywkę białkową w celu uzupełnienia diety w białko, im więcej białka w jednej porcji czyli miarce to tym białko jest lepsze ale jak wiadomo najlepsze białko to jest te, które jest w naszych posiłkach...


  • 0

KazekPB
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 15
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12miesięcy bez przerwy z dietą ogólnie prawie 2 lata
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:140x1
  • Wyciskanie [kg]:110x1
  • Martwy ciąg [kg]:180x1
  • Waga [kg]:98kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga

Viktorek u dziewczyn ważniejsze niż białko są tłuszcze co do odżywki po co jej ona ? białko w prochu nigdy nie zastąpi prawdziwego jedzenia. jedź po prostu więcej i co najważniejsze zdrowo dietę układaj z podstawowym produktów : jajka,płatki owsiane/wafle ryżowe/sery/twarogi różnego rodzaju kasze ryże mięsa dosłownie wszystko co najważniejsze kontrolujesz swoją wagę jeśli wpada za dużo kg to jedz troszkę mniej tak aby waga cały czas rosła. odlicz sobie zapotrzebowanie kaloryczne tutaj i co tego dokładasz z 100/200kcal i obserwujesz co się dzieje. jeśli masz jeszcze jakieś pytania możesz pisać na pw postaram się pomóc.


  • 1

"Nie ważne kim byłeś liczy się to kim jesteś a najważniejszym jest kim będziesz jutro"

 

 

 

Zapraszam do Polubienia Strony - Filmy/Muzyka/Motywacja/Treningi/Dieta

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Niedowaga

Póki co zaczynasz swoją przygodę z siłownią, dlatego odradzam rozpoczęcie suplementacji. Odżywki sportowe zdają egzamin tylko i wyłącznie wtedy gdy w naszym organizmie są korzystne warunki do wykorzystania ich 100% potencjału. Oznacza to, że bez odpowiednio skomponowanej diety i właściwego planu treningowego nie przyniosą oczekiwanych skutków ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024