Skocz do zawartości


Zdjęcie

POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_wmr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?
Mam problem z moją niedowagą!
Od jakiegoś czasu zaczełem ćwiczyć i niedowaga zaczeła mi przeszkadzać!
Od np:brzuszków robią mi sie obtarcia!
Jak upadam na glebe to na kości!
Mam nadziej ze potraktujecie ten temat powaznie!
Znacie moze jakis sposób na nabranie masy(wykluczam tu sterydy czy odżywki),może z własnego doświadczenia!
Tak dla ścisłości to mam 20 lat i jak na chłopaka który mierzy 186 mam jakieś 20 kilo niedowagi!Powinienem ważyc 80!
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?
Dla scislosci ja mam 189 cm i waze 80 kg.

Co mozesz robic ... jedz ryz i warzywa. Duzo. To jedna z dobrych rzeczy. Poza tym jajka. Przydaje sie tez mieso - jako staly element obiadu. Poza tym jedz miedzy posilkami - owoce, orzeszki ziemne itp Zrezygnuj z cwiczen spalajacych takich jak cwiczenia aerobowe. Przezuc sie na cwiczenia zwiekszajace sile i mase - podnoszenie ciezarow - rob wolne i duze serie zamiast malych i szybkich.
Po pewnym wraz z rownomiernym cwiczeniem powinienes uzyskac jakis wzrost.
Szkoda, ze nie chcesz odzywkami sie troche uzupelnic.
  • 0

budo_wmr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?
Dzęki!
Co do odżywek to miałem taką białkową!Piłem ją 3 razy dzienie i nic nie pomogła!
Może była jakaś słaba albo nieodpowiednia!
Znasz może jakąś dobrą która mi pomoże ale też nie zrujnuje finansowo!
Może jakieś linki do stron!
Znasz może jakąś diete sprawdzoną która komus pomogła,taką np na tydzień zrospisaniem co codzienie jeść i w jakich proporcjach.
A co do twojej wagi,to chciałbym tyle miec i juz bym sie niczym nie martwił.
Ps.A co do ćwiczeń fizycznych znasz może jakieś konkretne!
Jakie serie, czym ,może takie np domowe bez uzycia siłowni , co prawda ławeczke do ćiczeń mam w domu!
  • 0

budo_capsco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nad Wisłą

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?
sam mialem podobny problem... i nic nie pomagało, absolutnie nic. Dalem sobie spokój z tym wszystkim. W wieku 23 lat zacząłem "samoczynnie" przybierac na wadze, aż osiągnąłem 85/86 kg przy 193cm i tak jest do dnia dzisiejszego.
  • 0

budo_francos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?

Mam problem z moją niedowagą!
Od jakiegoś czasu zaczełem ćwiczyć i niedowaga zaczeła mi przeszkadzać!
Od np:brzuszków robią mi sie obtarcia!
Jak upadam na glebe to na kości!
Mam nadziej ze potraktujecie ten temat powaznie!
Znacie moze jakis sposób na nabranie masy(wykluczam tu sterydy czy odżywki),może z własnego doświadczenia!
Tak dla ścisłości to mam 20 lat i jak na chłopaka który mierzy 186 mam jakieś 20 kilo niedowagi!Powinienem ważyc 80!


Z wiekiem zacznie Ci wagi przybywac.Obys potem nie marudzil ze masz jej za duzo :wink:
A jak chcesz szybko przybrac na wadze to jedz duzo dan miesnych zawieracjacy weglowodany (kurczaki) jak rowniez wszelkiego rodzaju jedzenie zawierajace bialko.
  • 0

budo_wmr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?
Dzieki!
Mam nadziej że zate 3 lat będe walczył z nadwagą,słodkie mazenia!
Ale jak narazie jem wszystko co tylko sie da,szczególnie wieczorami i w nocy bo podobno to najlepszy sposób i nic!
  • 0

budo__yarecki_
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?
Kiedys tez mialem taki problem. Jadlem bardzo duzo i wogule nie przybieralem na wadze. Znajomi nawet pieszczotliwie przezwali mnie "Wpierdalator" :-P Z czasem wszystko sie zmienilo i teraz musze sie martwic jak pozbyc sie paru zbednych kilogramow.

Co do obrzerania sie w nocy to glupota. Rownie dobrze mozesz usiasc w fotelu i caly dzien ogladac tv wcinajac czekoladki i chipsy. Jedyne co zyskasz to pare kg pieknego tluszczu.
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?
Skąd ja to znam... :roll: Myślę, że na prawdę ciężko coś z tym zrobić. Takie pierdoły bywają uwarunkowane genetycznie :?

Przypomniał mi się wfista z mojej podstawówki, odżywiający się piwem i kiełbasą :) ...zmarł parę lat temu na zawał...

Aha- jak robią Ci się obtarcia? 8O
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?

Dzieki!
Mam nadziej że zate 3 lat będe walczył z nadwagą,słodkie mazenia!
Ale jak narazie jem wszystko co tylko sie da,szczególnie wieczorami i w nocy bo podobno to najlepszy sposób i nic!

Odpusc sobie jedzenie na noc - szkodzisz ukladowi trawiennemu tylko i nic nie zyskasz oprocz zbednego tluszczu jak powiedzial Yarecki oraz rozwalisz sobie tzn rozepchniesz zoladek.
Tak poza tym to rzeczywiscie mozesz przytyc z czasem jak jeszcze mlody jestes albo mozesz miec problemy z przybraniem wagi uwarunkowane przez organizm.
Polecam szczegolnie ryby i kurczaki ale nie wolno zapomniec o czerwony miesie - schabowy tez dobra rzecz. Poza tym ja szczerze mowiac zastapilbym krochmal tzn ziemniaki ryzem. Duzo mleka - rano i wieczorem.
Co do cwiczen to jak masz laweczke w domu - farciarz - to wyciskaj sobie powoli duze ciezary na klatke ( tfu tfu to znaczy duze jak dla ciebie - nie wpieprz sobie takiego co ci klatke zarwie, zawsze kombinuj z ciezarem na takim poziomie byc mogl zrobic powiedzmy 5 powtorzen - wolnych i pelnych - jak zaczniesz robic to z palcem w dupie to zwieksz obciazenie).
Poza tym mozesz robic cwiczenia na triceps tzn kladziesz sie i wyciskasz za glowa - zasada robienia podobnie jak powyzej. Stojac mozesz unosic na bicepsie - tez zasad powyzsza dziala itp Kombinacji moze byc duzo.
Nawet pompki staraj sie robic wolniej i pelniejsze niz takie dynamiczne - serie oczywiscie do bolu.
Tak wogole to da sie zrobic wszystko w domu - sam nie mam czasu wiec swoje muskulatura paralitycznego jeza wyciaga w domu trenujac na zasadzie - pompeczki, opuszczenia na tricepsie, przysiady, opuszczanie na barkach, martwy ciag itp Ciezar zawsze sie jakis znajdzie do pomocy.
  • 0

budo_gumiś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?
Stary przy 186cm 60 kg, to chudzina z ciebie.Znajdz sobie lepiej jakas odzywke i jedz kilogramami,a jak nie to duzo kurczkow i ryzu + jajka.

Ja przy 181 waze 80kg,wez sie do roboty
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?
Jak nie pomoże - zbadaj tarczycę.
  • 0

budo_wmr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?
Dzięki!
xBarteKx te obtarcia najczęściej powstają np:na plecach od brzuszków,poprostu kość ogonowa troche mi przeszkadza!
Chce troche masy i przerobić to w mięśnie a np:po brzuszkach robi mi sie obtercie i na jakiś czas odpuszczam sobie bo mi te rany krwawią.
Gumiś od odrzywek udało mi sie przytyc 2 kg poczym w ciągu tygodnia straciłem to i zrobiły mi sie roztepy.
Słoniak o co chodzi z tą tarczycą,to może miec jakiś wpływ?
Z waszych opini wynika że ryż i kurczak to dobry sposób,no i dużo białka!
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?

Gumiś od odrzywek udało mi sie przytyc 2 kg poczym w ciągu tygodnia straciłem to i zrobiły mi sie roztepy.

Hesu - jak ci sie zrobilo po stracie 2kg rozstepy ?
  • 0

budo_wmr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?
Dziki to nic!Zrobiłem test:przez cały dzień jadłem ile cie da,na wadze wyszło że przytyłem 3 kg a rano po "porannej toalecie"wyszłen na minusie o 0.5 kg !Czyli w nicy tak musiałem intesywnie spać!
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?
Nie o to mi chodzi - wytlumacz mi prosze jak mozna po stracie 2kg dostac rozstepow ?
Aha .. ty moze przestan tak liczyc ta wage bo zwariujesz hehehe.. wez sie do roboty i nabijaj.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?
Stary, jeśli przy twojej wadze dwa kilogramy potrafią ci zrobić rozstępy to ty zdrowy nie jesteś. Mam wrażenie, że twój organizm jest po prostu niedożywiony. Czyli można się doszukiwać któregoś z zespołów upośledzonego wchłaniania. Nie wykluczam również nadczynności tarczycy. Powinien cię obejrzeć internista i to dobry. Dodałbym badanie morfologii krwi, OB, proteinogram i testy tarczycowe. Proponuję w te pędy skontaktować się z dobrym lekarzem.
  • 0

budo_wmr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?
Może to i racja,na śniadanie kurczak z ryżem,na obiad ikolacje to samo a w między czsie zagryze prosieńciem pieczonym i ze dw kilo odżywek :)
  • 0

budo_jetisc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?
Czy waga 56 kilo przy 168 w wieku 17 lat jest normalna czy to zamało bo lezy mi z 1 cm tlusczu na brzuchu i zasłąnia kaloryfer :D i jak siedze to mi sie brzydka krecha czerwona robi :lol: robie brzuchy ale to za nic niechce zejsc :(
  • 0

budo_wmr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?
Dzieki Słoniak taK ZROBIE,już dawno miałem iść do lekarza,ale jak nie boli to po co!
Widze że się na tym znasz!
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCY!Jak walczyć z niedowagą?
Może trochę ;)
Podziel się później wnioskami.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024