Skocz do zawartości


Zdjęcie

Push&pull dwa pytanka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Mroczekk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Push&pull dwa pytanka
Siema planuje przerzucic sie na push&pull tylko nie wiem jakie robic cwiczenia rozgrzewkowe i ile tych rozgrzewkowych serii. Robic jedno podstawowe cwiczenie jak w splicie? Czy moze jak w fbw trzy glowne cwiczenia typu MC Wyciskanie na lawce i np wioslowanie, gdy robilem fbw to jako rozgrzewkowe cwiczenia robilem zawsze na kazdym treningu po 5minutowym cardio i dynamicznym rozciaganiu wyciskanie na laweczce 3s 12 10 8 potem MC Tyle samo serii i powtorzen i potem wioslowanie tez po tyle samo serii i powtorzen. Powiedzcie mi cos wiecej o tym bo nie wiem jak to ogarnac
A i te push&pull robic tak jak fbw naprzemian ze A B A, a w nastepnym tygodniu B A B?
  • 0

pETARDA91
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Push&pull dwa pytanka

Możesz robić zawsze to samo ćwiczenie co masz pierwsze np przed każda grupą mięśniową tylko, że z małym bardzo ciężarem, że tylko mięśnie rozgrzać. Ja nie zawsze robię rozgrzewkę. Jeżeli czuję, że siła jest ze mną to czasem albo bardzo rzadko lecę na sucho. Ale to jest głupie bo nie trudno wtedy o kontuzję czy cokolwiek. 

 

Dodam, że nie jestem specjalistą, nie skupiaj się zbytnio nad ćwiczeniami na rozgrzanie mięśni, po prostu zrób je :D Chodzi o rozciągniecie mięśni przed wysiłkiem. A nie na dobieraniu super ćwiczeń na rozgrzewkę. 

 

Jeżeli się mylę - poprawcie mnie, nie obrażę się :D

 

 

Jeżeli trenujesz 3x w tygodniu to tak jak napisałeś. ABA, następny tydzień BAB.


Użytkownik pETARDA91 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024