Skocz do zawartości


Zdjęcie

A i odwagę miała, fiu! nie byle jaką: umiała stawić czoło..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

A i odwagę miała, fiu! nie byle jaką: umiała stawić czoło..
..najwiekszym robakom.

hej potrzeboj rady i oceny co do diety.

czy jak ukladacie diete wedlug zapotrzebowania na kcal, to czy.. np jak ja potrzeboje 4000tysi
zjem kolo 600ww iles tam tluszczy i bialka to czy kcal z bialka tez wliczacie w to, czy tylko tl i ww?

zastanawia mnie to bo te kcal sie je by to wlasnie bialko przerabiac na budulec, aminy czy cos tam.

a dieta mniej wiecej tak:

6.30 platki owsiane
odzywka bulk 100g

8.00 makaron 200g
jogurt 400g

10.00 mieso 200g
11.00 ryz 150g mix z woda (szybko sie trawi i szybko sie je)

13.00 ryz150g mix z woda
odzywka bulk 100g

15.00 mieso 200g

17.00 mieso 200g (kurczak drobny gotowany w jakims sosiku rosolowym)

TRENING kolo 18, 19.

posilek potreningowy: obiad lub odzywka jestem bardziej za odzywka z tego wzgledu ze szybciej sie wchlonie, mieso dlugo sie trawi a ja narazie unikam jedzenia na noc, nie sluzy mi to obciazajac podroby.


co jest nie tak w tym? zmniejszylem ilosc miesa bo jak jem go duzo to jem w tedy mniej ww. jak jem duzo ww to odbija sie to na bialku.
to jak to teraz wyglada jestem w stanie utrzymac, bo mieso jem tylko 3x dziennie wiec jest jeszcze miejsce
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A i odwagę miała, fiu! nie byle jaką: umiała stawić czoło..
więc tak zapotzrebowanie kcal liczy się wszystkich składników włącznie z białkiem

posilek potreningowy: obiad lub odzywka jestem bardziej za odzywka z tego wzgledu ze szybciej sie wchlonie


ok ...ale nic nie zastąpi solidnego posiłku , na żadnej odzywce masy nie zbudujesz to tylko dodatek

6.30 platki owsiane
odzywka bulk 100g


nie bardzo mi się to podoba .....jajka jakieś by się przydała a bulk w ciągu dnia możesz wypić

8.00 makaron 200g
jogurt 400g


kiszka jakieś białko by sie przydało tu w postaci ryby , sera , kuraka, wołowiny bo w jogurcie to raczej minimum tego jest no i whuj cukrów

10.00 mieso 200g
11.00 ryz 150g mix z woda (szybko sie trawi i szybko sie je)


tego to ja wogule nie ogarniam ......o 10 mięsko ..o 11 węgle troche nie teges jak dla mnie....

13.00 ryz150g mix z woda
odzywka bulk 100g

15.00 mieso 200g

17.00 mieso 200g (kurczak drobny gotowany w jakims sosiku rosolowym)


dziwne poprostu dziwne jak dla mnie osobiście ta dieta jest do dupy ........takie moje osobiste zdanie nic tu sie kupy nie trzyma , wszystko tak jak by od niechcenia zrobione ....kłaniają się podstawy
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A i odwagę miała, fiu! nie byle jaką: umiała stawić czoło..
To fakt podstawy są w tyle..
Jem osobno mięso i ww. Tak może być czy to zmienić? W tylko niektórych p9silkach
Je łącze.

Mam energiczna pracę od 8 do 16 na nogach i 95% tego czasu w ruchu.

To tak pierwsze śniadanie zmodyfikuje. Apropo tego bulka to on jest z naturalnego sproszkowanego białka jajek i mutant massa. Mimo to dać jaja?

Drugie śniadanie jest pełne ww bo mam taka pracę że spokojnie to spalam, ale dorzucić mięsa?
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A i odwagę miała, fiu! nie byle jaką: umiała stawić czoło..

Drugie śniadanie jest pełne ww bo mam taka pracę że spokojnie to spalam, ale dorzucić mięsa


dorzuć jak nic....

.

Apropo tego bulka to on jest z naturalnego sproszkowanego białka jajek i mutant massa. Mimo to dać jaja?


bulka rano sobie daruj wypij go w ciągu dnia , jajka i płatki wymieszaj na papkę dodaj jakieś orzechy i suszone owece możesz sypnąć troszkę cynamonu i wio na patelnie i masz zajebiste śniadanko ...
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A i odwagę miała, fiu! nie byle jaką: umiała stawić czoło..
No ok. Tak zrobię.
Zmienię jeszcze potreningowy na lekko sttawny posiłek
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024