Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ocena diety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

mielzky
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ocena diety

- Cel dietetyczny (rekompozycja, stopniowe nabieranie masy)
- 24 lata , 170 cm , 72kg
- Aktualnie stosowane suplementy BRAK
- Przeciwskazania zdrowotne BRAK
- Obecny trening - Split 3 razy w tygodniu
- Inne aktywnośc - praca fizyczna

Proszę o ocenę diety, nadaje się to co rozpisałem ? Czym podbijać kalorie w przyszłośći ? Dodać orzechy włoskie np ?

Załączone pliki

  • Załączony plik  dietka.png   179,96 KB   2 Ilość pobrań

  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety

Z diety wynika, że śniadanie należy utożsamiać z posiłkiem przedtreningowym. W związku z tym raczej bym polecił jakiś posiłek bazujący głównie na białku i tłuszczach. Moim zdaniem będzie to o wiele bardziej energetyzujące aniżeli owsianka na mleku. Reszta wydaje się ok choć tę polędwicę też bym zmienił - możesz wykorzystać np. wątróbkę ;).

 

Z czego podbijać kalorie ? orzechy jak najbardziej ! Oprócz tego sprawdź artykuł na temat 25 produktów, które dodadzą energii


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


mielzky
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety
Dzieki za odpowiedz. A co do wedliny/szynki gdy kupuje na co zwracac uwage, jaka kupowac ?
  • 0

Mateusz95
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1958 postów
  • Pomógł: 38
181
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Podkarpacie.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport !
  • Staż [miesiące]:od września 2013r.
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety

najlepiej to zamiast tego kupić jakieś mięso np. schab czy szynkę i samemu można upiec w rękawie w piekarniku.

Bo takie szynki ze sklepu są naszprycowane czym popadnie, nawet te z wyższych półek cenowych ;) 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety

Dzieki za odpowiedz. A co do wedliny/szynki gdy kupuje na co zwracac uwage, jaka kupowac ?

 

Ceną i kolorem. Za dobrej jakości wędlinę trzeba więcej zapłacić i charakteryzuje się różową barwą. Z pewnością nie jest mokra i świecąca. Choć najlepszym rozwiązaniem będzie sposób Mateusza. Ja natomiast mam o tyle dobrze, że w rodzinnym domu jest wędzarnia dlatego zawsze wszystko bardzo zdrowo.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Marcinex

Marcinex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety

Mam takie pytanie, ponieważ sporo słyszy się  o osobach, które korzystają z diet i planów treningowych kupionych na Fabryce Siły, są zadowoleni z efektów i indywidualnego podejścia trenerów i dietetyków. Chciałbym się jednak dowiedzieć czy ktoś z was również był ich klientem i jakie są wasze wrażenia?


  • 0

JanekB

JanekB
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety

Ja jestem mega zadowolony, pełna profeska wszystko masz dokładnie rozpisane, objaśnione a eksperci dodatkowo cały czas są z tobą w kontakcie.


  • 1

HugyTomek

HugyTomek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety

Jakby Was interesowała, wrzucam screen z mojego konta na FS, warto zainwestować w taki plan i mieć wszystko pod kontrolą, wszystko jasne i na okrągło kontakt z ekspertem. O wiele łatwiej działać w ten sposób niż samemu.

Załączone pliki

  • Załączony plik  fs.png   267,91 KB   0 Ilość pobrań

  • 1

Marcinex

Marcinex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety

o woow to wygląda bardzo fajnie, to oni nie wysyłają kartek zwykłych ? jest cały jadłospis?


  • 0

HugyTomek

HugyTomek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety

no tak, tak to właśnie jest, pełna profeska wszystko masz dokładnie rozpisane, objaśnione a eksperci dodatkowo cały czas są z tobą w kontakcie, ja jestem mega zadowolony


  • 0

strongman821
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety

A u mnie zaczęło się od tego filmiku: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
I trenuje z nimi 6 miesiecy już ponad i mega się ciesze efektami – uważam ze zrobiłem jeszcze lepszy wynik niż trenuj z Krzychem hehe


  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety
Ten posilek przed I po treningowy to ty tak ustaliles ze chcesz miec 2h przed I 1h po posilki? Bo mi np by bylo za dlugo czekac godzine po treningu na posilek, co z oknem anabolicznym? 2h przed to jakos bym dal rade ale tez wole 1h-1.5h
  • 0

HugyTomek

HugyTomek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety

To była akurat ich sugetsia, nie ma sensu jesc pełnowartosciowego treningu zaraz po wyczerpujacym treningu, zreszta nie jestem w stanie wtedy nic wiekszego spozyc, zaraz po treningu sięgam po białko lub izotonik, ale taki pełnowartosciowy godzine po jest ok. Natomiast jezeli wolisz inaczej, mozesz sam wybrac kiedy wazne tylko bys jadł to co masz w rozpisce. Fakt ze zjesz godzine wczesniej czy pozniej, nie zmieni twojej diety


  • 0

Marcinex

Marcinex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety

Gdzie można kupić ten plan?


  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety
Aa no chyba ze tak :) myslalem ze calkiem nic nie ma, jesli chodzi o ten posilek to mi tez wlasnie ciezko wchodzi po treningu I chyba dam go sobie troche pozniej :) wszedzie byla burza jak ukladalem diete ze posilek od razu po itd a mysle ze jak bialko na redukcji wypije I dorzuce bcaa a posilek za godzine to tez bedzie okej :)
  • 0

Rafi_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety

Wszystko masz tutaj przecież http://www.fabrykasi...lany_treningowe

Tam sobie wybierasz i masz kilka wstępnych pytan a jak zapłacisz to dopiero dostajesz caly dokładny wywiad dietetyczny i treningowy, plus ewentualnie telefon od nich jak będą chcieli więcej się dowiedzieć


  • 0

HugyTomek

HugyTomek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety

Jasiu22 na redukcji to w ogóle nie ma spiny z posiłkiem po treningu, białko zaraz po, a posiłek po godzinie będzie w sam raz.
Marcinex a Ty działaj ;)


  • 0

JurekD
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety

No a co do tych planów na Fabryce Siły, to jak to jest bo chyba przecież trener czy dietetyk mu sie z toba zobaczyc zeby ulozyc dobry plan, a tu nie ma nadzoru?


  • 0

Trix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety

hehe, siemanko
jest nadzór, i koniecznie chcą fotki twojej sylwetki, bez twarzy oczywiscie;)
mozesz podesłać do nich video z treningow jak cwiczysz aby ocenili czy wykonujesz trening prawidlowo, ja tak zrobilem i dostalem kilka porad i teraz widze znaczna poprawe


  • 0

HugyTomek

HugyTomek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety

dokładnie, a poza tym mozesz byc z nimi w kontakcie telefonicznym, mailowym, poprzed wiadomosci w panelu itd Fabryka robi mega robote, poza tym ma super skład jeżeli chodzi o kadre, chociaz celowo sie tym nie chwalą
 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024