Witam chciałbym się zapytać jak należy wykonywać trening.
Np. w pierwszej kolejności robić 3 serię na wyciskaniu, potem 3 serie rozpiętek, potem 3 serie pompek na poręczach.
Czy po kolei wyciskanie, rozpiętki, pompki na poręczach .... itd.
Napisano Ponad rok temu
Witam chciałbym się zapytać jak należy wykonywać trening.
Np. w pierwszej kolejności robić 3 serię na wyciskaniu, potem 3 serie rozpiętek, potem 3 serie pompek na poręczach.
Czy po kolei wyciskanie, rozpiętki, pompki na poręczach .... itd.
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Ulubione ćwiczenia prosto od Arnolda Schwarzeneggera. |
Artykuły i Ciekawostki |
|
|
||
Shuai Jiao: 2 techniki i kilka cwiczen |
KUNG-FU/WUSHU |
|
|
||
Pompki w podporze tyłem - ćwiczenie na mięśnie tricepsów |
Artykuły i Ciekawostki |
|
|
||
Ćwiczenie na hormon wzrostu. |
Inne sporty |
|
|
||
Sprzęty do ćwiczeń domowej roboty ? |
COMBAT |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu