Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalacz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Chuck
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spalacz

mam 21 lat na siłownię wróciłem po ponad półrocznej przerwie wcześniej też dużo nie chodziłem bo koło roku. Teraz mając 182cm mam 90kg i czy do treningu i diety dobrać jakieś spalacze aby pomogły zrzucić kilka kilo ? Jak na razie biorę whey 100 od Treck'a. Myślałem jeszcze nad kreatyną, ale nie jestem do niej przekonany do końca. Dzięki, pozdrawiam


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz

Odpuść sobie spalacze tłuszczu,odpuść sobie kreatynę. Skup się na diecie i treningu. Na suplementy przyjdzie czas teraz jest na to za wcześnie ;)


  • 0

Chuck
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz

Odpuść sobie spalacze,odpuść sobie kreatynę. Skup się na diecie i treningu. Na suplementy przyjdzie czas teraz jest na to za wcześnie ;)

za wcześnie ? Ponieważ ? 


  • 0

Whitelionn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 3
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz

Dlaczego nie jesteś przekonany do kreatyny? Kup zwykły tani monohydrat (np. 100% Creatine Scitec 100 gramowe opakowanie) to nie przepłacisz, a wypróbujesz sobie. Każdy mono się nada, ale sugeruję na początek małe opakowanie. W ogóle co chcesz osiągnąć, jak z dietą itp?


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz

Bo wracasz na siłownię. Potrenuj minimum pół roku z dopiętą na 100% dietą a potem pomyśl o kreatynie i innych suplementach.C odo spalaczy to korzysta się z nich wtedy, gdy przychodzi stagnacja i waga nie chce już spadać. Na początku ich stosowanie nie ma sensu bo tylko wyrzucisz kasę w błoto. Suple to tylko dodatek, najważniejsza jest dieta i to musisz sobie uświadomić.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz

mistrzu ma racje - jeżeli miałeś tak długą przerwę to organizm zaliczył swoisty "restart" swojej formy i pracy dlatego bardziej proponuję skupić się na diecie i treningach. Dorzuć do tego jakiś konkretny zestaw witamin i korzystaj ze świeżości swojego ciała. Potem będziesz mógł wrzucić sobie jakieś suplementy. Na wszystko przychodzi odpowiedni czas i miejsce ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Chuck
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz

możecie podsunąć jakąś ciekawą dietę ? Dodam tylko, że przez 10 godzin pracuje, później dopiero siłownia i za dużo czasu na gotowanie nie mam


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz

Ty musisz sobie ułożyc dietę my jedynie możemy podpowiedzieć co i jak ;) W Twoim przypadku potrzebna jest dieta redukcyjna, czyli musisz spożywać mniej kalorii o ok.300 niż wynosi Twoje zapotrzebowanie. Podziel to na 4-6 posiłków składających się z pełnowartościowych produktów, unikaj śmieciowego jedzenia.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz

Sprawdź poniższe linki dotyczące diety redukcyjnej. Z pewnością, któreś z nich okażą się pomocne w jej przygotowywaniu ;) :

 

Dieta redukcyjna

Jak ułożyć dietę redukcyjną?

Jak spalić tłuszcz?


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


marikoz

marikoz
  • Zabanowany(a)
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz

Na bardzo długi czas przerwałeś treningi. Jeśli szukasz odpowiedniego spalacza to z własnego doświadczenia mogę Ci polecić Trizer www.trizer.pl. Jest to spalacz tłuszczu w formie kapsułek, który podkręca metabolizm. Można go stosować na każdym etapie odchudzania. Wsparty dietą i ćwiczeniami bardzo dobrze sobie radzi. Udało mi się z jego pomocą zrzucić dwa kilogramy w ostatnim miesiącu. Sama skorzystałam z niego, bo zobaczyłam u znajomej dobre efekty. Trzymała dietę i codziennie ćwiczyła. Po krótkim czasie schudła i uwidoczniły się jej mięśnie brzucha. 


Użytkownik marikoz edytował ten post Ponad rok temu


Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz

Najpierw powinienes skupic sie na diecie. I skonstruowac ja tak aby bilans kaloryczny byl na minusie!
Po uplywie 8-12 mozesz wlaczyc spaalcz aby pomogl ci w ostatniej fazie redukcji!
Polecam np shredex z firmy Scitec Nutrition w moim przypadku sprawdzal sie naprawde dobrze

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...8-kaps-2,p.html


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024