Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalacze tłuszczu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu
Panowie jestem w połowie kuracji ale jestem bardzo zadowolony z dotychczasowego wyniku ;) nie ważyłem się bo chce mieć wielki surprise na koniec ale jak wkleje fotki before-after to zobaczycie :D tyle, że wkoncu udało mi sie zmienić moją diete na diete sportowca, czyli bez ziemniaków i białego pieczywa :D i jest na wypasie... Nie wiedziałem, że tuńczyk jest tak smaczny :D albo kalafior czy brokuły :D

Mam takie bardzo ważne pytanie: czy biorąc taki spalacz tłuszczu można pić alkohol ? Nie mowie o jakimś biglu z zakończenym zgonem w wannie tylko prawdopodobnie ide jutro na romantyczna kolacje i chce zabrać dobre winko :D Myślicie, że może to przynieść opłakane skutki ? Codziennie monitoruje sobie ciśnienie i średnio mam tak 130/80 czy 140/80, tętno 60-65 a w dni które pływam dużo tętno nawet 45.

POZDRÓWKA :)
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu
Nie ma przeciwwskazań przy takich ilościach :wink:


A co do smaku tuńczyka - jeszcze zmienisz zdanie :) Nie jedz go zbyt ciężko - metale ciężkie.

Powodzenia!

PZDR
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu
Pamiętaj, że alkohol to puste kalorie ;) Ale na romantycznej kolacji - nie licz kalorrii, spalisz po :D :D:D:D:D
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu
ja bralem spalacz i pilem nic sie nie dzialo:)
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu

Pamiętaj, że alkohol to puste kalorie ;) Ale na romantycznej kolacji - nie licz kalorrii, spalisz po :D :D:D:D:D


Haha no dobrze napisane :D im więcej romantycznych kolacji tym lepiej... tylko potem trzeba wymyśleć ścieme, że ten kaloryfer to niby nowy plan na brzuch :D

Pozdro ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024