Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalacze tłuszczu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Spalacze tłuszczu
Ktoś z was stosuje ? Jaki jest najlepszy i czym się kierować kupując spalacz fatburner ?
Jakie jest prawdopodobieństwo skutków ubocznych i czy one mogą wystapić nawet gdy przestrzegasz zalecana dawke ?
Kupiłem Hydroxycut Hardcore i fajnie by było jakby ktoś kto go używał powiedział mi coś na temat owego specyfiku ;)
Pozdrówka

Spokój na dzielni, elo ! :lol:
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu
kurwa, pojebało mi sie... do kasacji :)
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu
stosowałem spalacze tłuszczu i poza tym, ze serducho waliło mi jak jasna dupa, było mi gorąco itd. to gówno dały.
dopiero zwiększona dawka treningu aerobowego i dość drakońska dieta przyniosły odpowiednie skutki.
tak więc chłopie... powodzenia ;)
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu
Po pierwsze spalacze oparte na kofeinie, tym bardziej efedrynie i innych tego typu środkach przeznaczone są jedynie dla osób nie mających problemów z sercem i ogólnie rzecz pojmując "zdrowych".

Dwa, że bez odpowiedniego reżimu dietetycznego i treningu spalacze nie spełnią swojej funkcji :wink:

Ja sam używałem jedynie Scorch'a i byłem bardzo zadowolony.
Dobre opinie słyszałem też o Tight!, Venomie, Leviathanie... tyle, że to na prawdę mocne specyfiki...


PZDR
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu
Ja jakiegoś spalacza z treca zjadłem 2 kapsułki wieczór przed zawodami i ...ciężko było zasnąć :lol: i tak musiałem kilogram wybiegać.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu

Ja jakiegoś spalacza z treca zjadłem 2 kapsułki wieczór przed zawodami i ...ciężko było zasnąć :lol: i tak musiałem kilogram wybiegać.


Z ciężkim sercem to mówię ale mądry to Ty nie jesteś :wink: :lol:

To co wyżej napisano. Bez diety i treningów nic nie wskórasz.
Jeśli będziesz brał coś mocnego (albo nie pijasz kawy i nie wiesz jak reagujesz na duże dawki kofeiny) to proponuję żebyś wziął na początek połowę zalecanej dawki i zobaczył jak się po tym czujesz. Dopiero jak wszystko będzie w porządku to spróbuj całą dawkę. Nie pij kawy ani niczego z kofeiną do tego.
Na końcu jeszcze raz przede wszystkim dieta potem treningi a na samym końcu wspomaganie. Najlepiej zresztą najpierw wskoczyć na dietę i jak przy pomocy diety nie osiągniesz tego co zamierzałeś zacząć dopiero wspomagać się spalaczem.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu
z rana na czczo ważyłem 65 a jak dojechałem to 72, akt desperacji :)
  • 0

budo_paluch
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu
uzywalem termo speeda olimpa i niestety nie poczulem zupelnie nic. Thyrotherm mimo ze swego czasu jeden z najmocniejszych tez nie zrobil na mnie wcale wrazenia. osobiscie polecam Venoma od ALRi, ale to jest moc piekielna wiec nie kazdemu to bedzie pasic. w kazdym razie wiadomo ze dziala :twisted: :)
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu
pomyśl najpierw o diecie i aerobach, a później dorzuć do tego spalacz..nie rozumiem dlaczego wszyscy uważają, że jedna kapsułka zmieni ich sadło w wyrzeźbione mięśnie..klątwa ameryki;)
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu
Aerobach? Chyba interwałach ;)

Ktoś mądry mi powie jakie będę interakcje z mateina?:-) W sumie jakos w tym tygodniu zaczynam jazde i jestem ciekaw czy będą jakieś interakcje;)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu

Aerobach? Chyba interwałach ;)

high five 8)
Dołączona grafika
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu
ja robię aeroby interwałowo ;P
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu

ja robię aeroby interwałowo ;P


a ja interwały aerobowo :D
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu

pomyśl najpierw o diecie i aerobach, a później dorzuć do tego spalacz..nie rozumiem dlaczego wszyscy uważają, że jedna kapsułka zmieni ich sadło w wyrzeźbione mięśnie..klątwa ameryki;)


Hehe, ale ja nie miałem na myśli, brania spalaczy tłuszczu i nie robienia nic. Poprostu trenowałem już dość sporo, wprawdzie bez żadnej diety, bo nie jestem zwolennikiem diet :D Zawsze uważałem, że najlepiej jeść co się chce i ile chce, ale nie więcej. Jako, że nigdy nie brałem żadnych wspomagaczy to pomyślałem, że można spróbować by mieć jakieś zdanie na ten temat jak ktoś zapyta, a nie w stylu "tata Marcina powiedział...." czy "kumpel, kolegi od ziomka...". Oczywiście fajnie by było zobaczyć na wadze dwie cyferki, a nie trzy :D a już nie pamiętam kiedy takie coś oglądałem :D w podstawówce chyba :D a teraz mam 19 lat.

Nie uważam, że jedna kapsułka zmieni moje sadło w wyrzeźbione mięśnie, ale w raz z moim reżimem treningowym pewnie pomoże hehe

Pozdrawiam ;)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu
Przykro mi to mówić ale dieta a właściwie zmiana nawyków żywieniowych to moim zdaniem jedyna możliwa opcja aby naprawdę zrzucić tłuszczyk szczególnie jak już trenujesz dużo.
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu

Przykro mi to mówić ale dieta a właściwie zmiana nawyków żywieniowych to moim zdaniem jedyna możliwa opcja aby naprawdę zrzucić tłuszczyk szczególnie jak już trenujesz dużo.


święte słowa..jakieś dwa miesiące temu zdecydowałem się na dietę i zacząłem ostro tego pilnować. początek oczywiście trudny zanim żołądek się nie skurczy i organizm nie przestawi, ale samo regularne jedzenie i odpowiednie proporcje zaowocowały tym, że straciłem 5 kg bez wielkich wyrzeczeń. żeby być wiernym idei jedzenia wszystkiego i czego się chce, możesz jeden dzień zrobić tzw. cheat day'em gdzie jesz, co chcesz i ile chcesz. skoro mówisz, że masz 3 cyfry na wadze i 19 lat to myślę, że jest nad czym popracować :) bo z wiekiem robi się to coraz trudniejsze.
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu
Dokładnie to 110 kg na 185 cm wzrostu :D
W takim razie jak wygląda Twoja dieta kocyk ? :twisted: Może zdradzisz rąbek tajemnicy ?
Pisząc dieta macie na myśli jakieś 6 posiłków i w każdym wydzielone tyle białka tyle tłuszczu, po skorzystaniu z indeksu ? Czy poprostu dieta NŻT :D 5-6 posiłków typu
dwa gotowane jajka, dwie kromki czarnego chleba + sok pomarańczowy na śniadanie.

I tak i tak nie jem dużo, a na śniadaniu i obiedzie raczej nie ma co odkładać (chyba) gdyż mój dzień wyglada tak:

rano: 45-60 min bieg
śniadanie
7-14: praca na budowie
koło 11: drugie śniadanie
15: obiad
16-18 basen (min 3,5 km)
19: kolacja
21 jogurt
22 śpię

Skąd wziąść odpowiednia diete ? Jak widzicie trochę tego wysiłku jest, a siłę muszę mieć, bo dziś na budowie to na 4 piętro trzeba było wnosić płyty, worki z klejem itp... :D i spociłem się znacznie więcej niż normalnie :D po tym spalaczu raczej... A od nowego tygodnia planuje pod wieczór siłke wmontować i trening stacyjny.
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu
napiszę Ci moją dietę jutro, bo teraz znikam. generalnie rozpisałem proporcję składników w posiłku odnosząc się do swojej wagi początkowej, czyli 84 kg przy 180cm i nie była to dieta, która na celu miała rzeźbę etc. więc jeśli Ty zostaniesz przy takich proporcjach to na pewno zjedziesz, albo się zajedziesz :) dlatego trzeba będzie przemyśleć ilość białka itd..tłuszczu tam prawie nie ma. jutro rano wstawię.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu

Skąd wziąść odpowiednia diete ?

warzywa; mieso (czerwone, biale, ryby, jajka); owoce; orzechy i jagody (truskawki, maliny etc)
6:4:3:1
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze tłuszczu


Skąd wziąść odpowiednia diete ?

warzywa; mieso (czerwone, biale, ryby, jajka); owoce; orzechy i jagody (truskawki, maliny etc)
6:4:3:1


Przykładowa dieta dzisiejszego dnia:

śniadanie 6:30 - 2 kiełbasy z cebulka, dwie kromki
drugie sniadanie 9:30 - 3 bułki z serem szynka ogórkiem
III posiłek 12:30 - banan + jabłko
Obiad 15:30 - 3 małe tortille
Kolacja 19:30 - 3 frankfuterki, sałatka, 3 kromki chleba wieloziarnistego
21:30- jogurt
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024