Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozpisanie diety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

danq
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rozpisanie diety

Witam,

 

Podjąłem decyzję, że biorę się solidnie za siebie (178 cm wzrostu, 91 kg).

Biegam, ćwiczę na siłowni ogólnorozwojówkę ale potrzebuję profesjonalnej diety, przystosowanej do mnie, jestem w stanie zapłacić za dobrze napisaną dietę na np. miesiąc czasu.

Ktoś pomoże?


Użytkownik danq edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpisanie diety

A nie lepiej spróbować samemu ułożyć sobie dietę ? To nie jest takie trudne.Pisz tutaj albo na priv to ja czy inni użytkownicy postaramy się pomóc :)


  • 0

danq
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpisanie diety

Mistrzu, niestety sam sobie nie poradzę. Nie mam doświadczenia w "kulturystyce", a tym bardziej w odpowiednim żywieniu. Z zawodu jestem programistą, nie miałem nigdy do czynienia z układaniem diet, nie wątpie, że bym sobie poradził, jednak zajełoby mi to za dużo czasu (zapoznanie się z różnymi arytkułami itp.), którego niestety nie mam (praca + trening).


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpisanie diety

Prawdopodobnie interesuje Cię dieta redukcyjna, która jest ukierunkowana na pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej. To naprawdę nic trudnego ! Wylicz swoje zapotrzebowanie dzięki kalkulatorowi bmr, a uzyskany wynik obniż o jakieś 200 kcal. To rozbij na wszystkie spożywane posiłki w ciągu dnia ;) Oprócz tego sprawdź artykuł dotyczący układania diety redukcyjnej. Jak ją ułożysz to wklej tutaj, a ktoś na pewno pomoże ją poprawić w razie ewentualnych błędów ;)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


papuzka1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpisanie diety

W odchudzaniu najważniejsza jest odpowiednio zróżnicowana dieta, natomiast wysiłek fizyczny na pewno nie zaszkodzi. Oczywiście ćwiczenia też powinny być właściwie zaplanowane żeby się nie przeforsować. Ale przy każdym zamiarze pozbycia się zbędnych kilogramów trzeba pamiętać o jednej podstawowej zasadzie jaką jest odpowiednio zbilansowana dieta. W ostatnim czasie rekordy popularnosci biją specjalne aplikacje na telefon z poradami które pomagają w ustaleniu indywidualnego programu żywieniowego dostosowując je do indywidualnego trybu życia. Muszę przyznać, że to patrząc po mioich znajomych którzy z ćwiczeniami i wysiłkiem fizycznym mają nie podrodze, to oprogramowanie przynosi pozytywne efekty.


  • 0

seoskryba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:piłka nożna
    zdrowe odżywianie
    film
    książka
    czyli taki standardzik...
  • Wzrost [cm]:180
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpisanie diety

Nikt za Ciebie nie ułozy diety. No chyba, że kupisz już gotowy plan. Możesz liczyć "jedynie" na ocenę i wskazanie błedów.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpisanie diety

Samodzielne ułożenie jest o tyle lepsze, że sam wiesz jakie lubisz smaki i używasz tylko tych produktów, które lubisz. Nie masz ryzyka, ze dany posiłek będzie dla Ciebie męczarnią ;)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024