Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z rozwojem sylwetki..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

perti997
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problem z rozwojem sylwetki..

Witam na wstępie napiszę,że mam 18 lat.Otóż ćwiczę w domu ,posiadam do tego odpowiedni sprzęt,choć mogłoby być więcej obciążenia ;) Niestety... nie mogę w pełni skupić się na rozwoju sylwetki,gdyż po prostu nie stać  mnie,a raczej moich rodzicow na dietę wyliczoną co do kcal.W domu nam się jakoś specjalnie nie przelewa,cenię ,to że mam możliwość w ogóle ćwiczyć,gdyż troszkę zbierałem sobie pieniędzy na ten sprzęt pracując w wakacje za granicą.Moim problemem oprócz braku funduszy na dietę jest mój wzrost ...mam 193 cm wzrostu więc sporo muszę jeść.Czy,to wszystko oznacza,że ćwiczenia wykonywane przeze mnie 3-4 razy w tygodniu split na zmianę co 6-7 tygodni z fbw idzie na marne :( ? Bardzo się wkręciłem w temacie rozwoju swojej sylwetki,ale jak widać co do chwili obecnej mam spore ograniczenia.Ponadto podejrzewam,że mój organizm nie toleruje glutenu,Co mi doradzicie  ? Pozdrawiam 


Użytkownik perti997 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rozwojem sylwetki..

To nie jest tak, że Twoje ćwiczenia idą na marne bo na pewno dużo dawają, ale bądźmy szczerzy, jeśli chcesz żeby efekty były duże to potrzebna jest dieta. Powiedz mi ile ważysz i daj przykłodowy jeden dzień: co jesz, ile kalorii, makro.


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rozwojem sylwetki..
Napisz, ile możesz kasy przeznaczyć w skali miesiąca, na dietę..
Podroby, są tanie i jednocześnie dobrym, zr białka.
nie musisz odrazu jeść, kurczaków,
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rozwojem sylwetki..

Cóż nikt nie powiedział, że dieta musi wiązać się z wielkimi wydatkami ;) Odsyłam do poniższych artykułów, które mam nadzieję że pomogą w łatwiejszym skomponowaniu diety podczas budowy masy mięśniowej ;)

 

Dieta na masę mięśniową

Produkty niezbędne do budowania masy

Poradnik dotyczący masy mięśniowej

25 wysokoenergetycznych produktów


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


perti997
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rozwojem sylwetki..

Na obecną chwilę ciężko mi oszacować ile zjadam kcal w ciągu dnia..Odkąd mam lekkie problemy trawienne(podejrzewam nietolerancję glutenu ) musiałem zmienić trochę mój jadłospis oraz dodać kardio...gdyż poza siłownią bardzo mało mam tego ruchu,który by znacznie pompował krew do mięśnia sercowego.Bywają takie dni,że jestem cały dzień w domu.Przed moimi zmianami dietetycznymi moja dieta wyglądała zazwyczaj tak :omlet z 4 jajek z płatkami owsianymi pokryty dżemem (tak wiem syf! :) ) lub masłem orzechowym.W między czasie pomiędzy posiłkami jakiś owoc Z obiadem to różnie bywa ...ze 2 razy w tygodniu zjem to co mamuśka ugotuje czyli np mielonego z ziemniakami itd,ale przeważnie w ciagu dnia jem 2 razy brązowy ryż z piersią z kurczaka + do tego jakieś warzywo.Makaron,kasza gryczana,ostatnio jem dużo jogurtów naturalnych z przyczyny zaparć,oraz staram się unikać pieczywa.Przed tem jadłem chleb razowy lub żytni.Wieczorem 4,5 jajek gotowanych,warzywo do tego garść pestek z dyni.Przed snem chudy twaróg.Ponadto staram się pić około 3-3,4 litrów płynów dziennie tzn conajmniej 2,5 l wody mineralnej niegazowanej oraz herbaty czarnej lub zielonej :) ...niestety dodam jeszcze,że mam lekki problem ze słodyczami tzn muszę zawsze do kawy rano zjejść jakiegoś batona lub kawałek czekolady :) Tak to mniej więcej u mnie wygląda.

 

PS: Zapomniałem dopisać mam 193 cm wzrostu,ważę około 95 kg lecz szczerze mówiąc po mnie w ogóle tego nie widać :)


Użytkownik perti997 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z rozwojem sylwetki..

Najlepiej będzie jak samodzielnie wyliczysz swoje zapotrzebowanie kaloryczne dzięki obecnemu na stronie kalkulatorowi BMR. To szybki i prosty sposób na sprawdzenie swojego dobowego bilansu energetycznego oraz początek do komponowania swojej diety. Co do problemów z trawieniem - polecam błonnik ! Możesz zakupić zarówno sypki w aptece (koszt max 20 zł) lub po prostu zwiększyć ilość spożywanych warzyw w diecie. Oprócz tego warto zainteresować się czymś takim jak siemię lniane.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024