Witam czy ktoś może przeszedł go? są efekty ?
Trening od Paul Wade , skazany na trening
Napisano Ponad rok temu
To oczywiste, że są efekty, znam osoby, które robiły go kropka w kropkę, ale wg mnie nie jest najlepszym planem w sensie jeśli chodzi o progresje itp. Mimo wszystko, robisz podstawy, a jeśli nie jest to Twoja zachcianka, że chcesz efekty jak najszybciej, a jak najlepiej - to właśnie można nawet od początku, sam z początku tak ćwiczyłem.
Efekty, jak najbardziej, będą.
Wiedza jest wszędzie, wystarczy jej poszukać.
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Jak przekształcić zwykły obiekt w salę treningową? |
CROSS-BUDO |
|
|
||
Hardkorowy Koksu - Trening Tricepsów |
Filmy |
|
|
||
Bieg dzika a trening biegowy. |
Bieganie |
|
|
||
kontuzja a plan treningu |
Inne sporty |
|
|
||
Dobre, sprawdzone przed treningówki |
Odżywki i Suplementy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Biceps, triceps i szerokie barki.- Ponad rok temu
-
Moje początki :)- Ponad rok temu
-
Suplementy dla początkujących- Ponad rok temu
-
Cwiczenie w domu- Ponad rok temu
-
Powrót, oby pamięć mięśnia to nie był mit- Ponad rok temu
-
ABS porada- Ponad rok temu
-
Witam Wszystkich i proszę o pomoc :)- Ponad rok temu
-
Jedzenie przed i po trenigu- Ponad rok temu
-
Pompki,drążek- Ponad rok temu
-
Coś zrobić dla Siebie ;)- Ponad rok temu



Ponad rok temu
