Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozmowa z dietetykiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

LukasIceland
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Rozmowa z dietetykiem

Hej :) mam duzo pytan dotyuczach redukcji i diet czy jest mozliwosc jakiejs korespondecjiz dietetykiem ? pozdrawiam


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozmowa z dietetykiem

Może dietetykiem nie jestem, ale możesz pytać tutaj albo na priv to w miarę możliwości ja lub inni użytkownicy pomożemy :)


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozmowa z dietetykiem

Cześć, śmiało możesz zadawać pytania tutaj na forum. Jest tutaj wielu mniej i bardziej doswiadczonych użytkowników, którzy bez problemu postarają się pomóc w rozwianiu wszelkich wątpliwości dotyczących diety, treningów czy suplementacji. Od tego jest właśnie nasze forum :)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


LukasIceland
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozmowa z dietetykiem

Wiec mianowicie nie mieszkam w  Polsce i nie mam mozliwosci spotkania sie z dietetykiem ,a chcial bym miec diete dopracowana w 100% probowalem sam cos ulozyc ale w polowie sie poddawalem :(

waga 82 ,wzrost 187 moj cel redukcja tkanki tluszczowej .

Mam tez inne pytanie czy jezeli nie bede mial Diety opracowanej w taki sposob  ze np 75 gram brazowego ryzu ,100gram wazyw plus 150 gram piersi z kurczaka tylko poprostu troche tego troche tego tak na oko , i nigdy nie bede jadl do syta ,bede pil wode tylko miedzy posilkami i staral sie zjadac 5/6 posilkow dziennie osiagne redukcje na tyle aby bylo widac six packa i reszte miesni bylo dobrze odsloniente ? :)


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozmowa z dietetykiem

Jeśli chcesz redukować to musisz być na ujemnym bilansie kalorycznym .Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i odejmij na początek 300kcal. Podziel to na 4-6 posiłków według uznania. Białko trzymaj na poziomie 2-2.5 g/kg masy ciała, tłuszcze ok.1 g a reszta to węglowodany. Z własnego doświadczenia powiem Ci,że lepiej mieć ściśle ustaloną dietę i jest ona lepsza jeśli chodzi o efekty, ale również o nasze nastawienie psychiczne, któe jest bardzo ważne podczas diety redukcyjnej. Spróbój jeszcze raz ułożyc dietę, jeśli czegoś nie będziesz wiedzieć to na pewno pomożemy, podpowiemy :)


  • 0

LukasIceland
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozmowa z dietetykiem

a mogli  byscie mi jeszcze doradzic z jakiego typu wybierac weglowodany ? jestem totalnie zielony w ukadaniu diet :<


Użytkownik LukasIceland edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozmowa z dietetykiem

Białko: pierś z kurczaka, pierś z indyka, wołowina, cielęcina, podroby, jaja, ryby, twarogi

węglowodany: kasze (jęczmienna, gryczana, jaglana), ryże (biały, basmati, jąsminowy, brązowy), makaron pełnoziarnisty, ziemniaki, płatki (owsiane, jaglane, ryżowe), wafle ryżowe, owoce, warzywa (powinny znajdowac sie w każdym posiłku)

tłuszcze: tłuste ryby, jaja, masło orzechowe lub migdałowe, orzechy, migdały, awokado, oliwa z oliwek, oliwa z pestek winogron.


  • 0

LukasIceland
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozmowa z dietetykiem

Dziekuje za pomoc !!


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozmowa z dietetykiem

Co więcej zajrzyj do poniższych linków z artykułami dotyczącymi diety redukcyjnej:

 

http://www.fabrykasi...jsze-informacje
http://www.fabrykasi...a-jak-ja-ulozyc


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024