Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tkanka tluszczowa na brzuchu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Sebastian88
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Tkanka tluszczowa na brzuchu.

Czesc. Chcialbym zaczac cwiczyc nad swoja sylwetka.
Ale posiadam duzo tkanki tluszczowej na brzuchu. To przez moje zaniedbanie. Alkohol,fastfood,duzo slodkiego, ogolnie niezdrowe jedzenie. Mieszkam sam, pracuje do pozna i nigdy nie mialem czasu sobie cos ugotowac. W rok czasu strasznie przytylem.
Waze okolo 80 kg, mam 176.
Kupilem sobie lawke do cwiczen brzucha. Katuje na niej nawet nie miesiac czasu ale nie mam zamiaru zrezygnowac.
Prosze was o zrobienie dla mnie na tydzien czasu z 3 posilkami, jak, kiedy i co jesc.
A ja obiecuje, ze bede jadl to samo zestawienie co tydzien.
Jestem mi wstyd gdy widze siebie w lustrze i widze do jakiego stanu siebie doprowadzilem.
Prosze o pomoc. Z gory dziekuje.


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Tkanka tluszczowa na brzuchu.

Diete musisz sam ulożyc by jedynie możemy Ci w tym pomóc. Dieta wcale nie polega na tym żeby cały czas jesc to samo,,, Najpierw oblicz swoje zapotrzebowanie i odejmij od tego 200 kcal. Bo żeby schudnąć musisz jeść mniej niz organizm tego potrzebuje.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Tkanka tluszczowa na brzuchu.

Istotą walki z nadwagą jest przede wszystkim zbilansowana dieta, która bazuje na deficycie kalorycznym. Mowa tu głównie o diecie redukcyjnej. Mistrzu dobrze powiedział, że dieta nie polega na zjadaniu ciągle tych samych składników, lecz na systematycznym i zdrowym odżywianiu. Jadłospis musisz ułożyć samodzielnie, my natomiast pomożemy Ci w jego doprecyzowaniu bądź modyfikacji. Sprawdź poniższe linki, które pomogą w skomponowaniu odpowiedniej diety:

 

http://www.fabrykasi...jsze-informacje
http://www.fabrykasi...a-jak-ja-ulozyc


Użytkownik Abetalipoproteinemia edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024