Skocz do zawartości


Zdjęcie

Suplementy obawy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

SamcioXD
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna, sport, siłownia
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :34
  • Wyciskanie [kg]:80
  • Waga [kg]:65

Napisano Ponad rok temu

Suplementy obawy

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 

Otóż chciałem sobie kupić jakieś odżywki, bo mam już długi zastój, ale nie jestem przekonany co do odżywek.

 

Ćwiczę już regularnie ok. 7-8 miesięcy cały czas na sucho...  czytałem już trochę o tych odżywkach i obawiam się głównie tego, że jak przestane je brać lub ćwiczyć moje mięśnie i siła gwałtownie spadną

 

Moje parametry:

Wiek 18 lat

Waga 63 kg

Wzrost 180

Biceps 33cm 

Staż 7-8 miesięcy 

 

Zastanawiałem się żeby od nowego roku kupić odżywki z tego co czytałem i sugerowałem się opiniami innych osób to najbardziej przekonują mnie:

 

Kreatyna- Jabłczan Cm3

Białko-  Trec Whey 100

Gainer- ... (tutaj nie mam pewności)

 

Myślę żeby te trzy odżywki zastosować w jednym cyklu.

 

Chodzi mi żeby efekty były jak najlepsze i nie było potem po nich dużych spadków zależy mi głównie na masie i sile.

 

Suplementy będę brał tylko przez jeden cykl i na tym chce przestać (No może max 2x w roku) 

 

Zastanawiałem się też nad Monohydrantem, ale wyczytałem na waszej stronie ,że Monohydrant prowadzi do zatrzymywania większej ilości wody w organizmie (Co chyba prowadzi do większych spadków)  a jabłczan jest łatwiej rozpuszczalny w wodzie.

 

Dodam też, że w kwietniu dojdą dodatkowe wysiłki czyli bieganie, parkour ,krav maga i piłka nożna  co za tym idzie b.duży wysiłek fizyczny

 

Proszę o dokładne wytłumaczenie czy będę miał duże spadki ja odstawie odżywki i jakie najlepiej brać i może jakieś rady z góry wielkie dzięki za odpowiedz.

 

 


  • 0

2w4kz75.gif

 


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy obawy

Gainer i białko możesz spokojnie odpuścić gdyż stanowią one jedynie dodatek do dobrze zbilansowanej diety i ich celem jest uzupełnienie braków z pożywienia. Chyba, że nie trzymasz diety to możesz w nie zainwestować jako dodatkowe źródło, ale wydaje mi się że o wiele lepszym wyjściem będzie solidna dieta. Zamiast nich zainwestuj w jakiś solidny stack witaminowy oraz aminokwasy.

 

Przy tak krótkim stażu nie musisz obawiać się o jakieś wielkie spadki po tym monohydracie, zważywszy na fakt iż dojdą Ci jeszcze inne rodzaje wysiłku fizycznego. Jestem zwolennikiem mono aniżeli jabłczanu, ale to tylko moja prywatna opinia.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024