Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chce kupic diete, moze tez do tego cwiczenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

seba8118
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Chce kupic diete, moze tez do tego cwiczenia

Witam

Spedzilem naprawde sporo czasu czytajac i ogladajac rzeczy na temat diety na mase i treningi. Myslalem ze to jest takie latwe ale oczywiscie okazalo sie inaczej. Zgaduje ze zamiast pomocy dostane odpowiedzi typu "poczytaj wiecej" lub "to jest latwe poprostu musisz wiecej poczytac". Jest to prawda ale jestem pewien na 100 % ze cos zrobie zle. Najbardziej szkoda mi bedzie zmarnowanego czasu na treningi i inne rzeczy.

Wydawanie pieniedzy na swoje zdrowie i na to jak mam wygladac za jakis czas moim zdaniem nie jest to marnowanie pieniedzy wiec mam male pytanko.

Widzialem kilka stronek gdzie mozna kupic diete & jak cwiczyc lub osobno. Wszystko fajnie pieknie ale chcialbym sie was zapytac czy ktos z was zna jakas stronke ktorej mozna zaufac. Mam na mysli stronke typu, ja pisze co chce osiagnac, place za diete moze tez za cwiczenia jezeli bede je chcial kupic i dostaje odpowiedz.

Mam nadzieje ze ktos mi z tym pomoze :)


Użytkownik seba8118 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

gm1000
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Lokalizacja:WLKP
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Waga [kg]:94

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce kupic diete, moze tez do tego cwiczenia

Tutaj możesz pytać i dostaniesz odpowiedź za darmo, a kasę zainwestuj w mięcho ;)


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce kupic diete, moze tez do tego cwiczenia

Na forum nie układamy gotowych planów treningowych i dietetycznych jednak na pewno dostaniesz pomoc od któregoś z użytkowników jeżeli będziesz mieć konkretne pytanie. Nie denerwuj się, że ktoś odsyła Cię do literatury bądź tekstów abyś zwiększył zasób swoich informacji na temat diety. Codziennie kilkanaście osób zadaje bardzo podobne pytania bez wcześniejszego sprawdzenia czy przypadkiem nie istnieją bliźniacze tematy. 


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


seba8118
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce kupic diete, moze tez do tego cwiczenia

Na forum nie układamy gotowych planów treningowych i dietetycznych jednak na pewno dostaniesz pomoc od któregoś z użytkowników jeżeli będziesz mieć konkretne pytanie. Nie denerwuj się, że ktoś odsyła Cię do literatury bądź tekstów abyś zwiększył zasób swoich informacji na temat diety. Codziennie kilkanaście osób zadaje bardzo podobne pytania bez wcześniejszego sprawdzenia czy przypadkiem nie istnieją bliźniacze tematy. 

Hmmm, no to juz mam pierwsze pytanie.

 

Mam tutaj taka stronke "[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]" wpisuje wage,wzrost i wiek. Wszystko fajnie bo liczy i pokazuje co i ille czego mam przyjmowac ale jest jeden problem. Nastepnie pytaja o "aktywosc fizyczna". Tak naprawde cwicze codziennie ale jak sie dowiedzialem ze jestem chudy jak patyk no to mam wlasnie zamiar sie wziasc za mase i jak czytalem to podobno sie nie trenuje codziennie jezeli sie robi mase, dobrze pisze ?. Wiec jaka mam wybrac odpowiedz aby mi pokazalo ile potrzebuje kcal na diete masowa. Wydaje mi sie ze "Duza aktywnoc (cwiczenia 3-5 razy w tygodniu)" bedzie najlepszym rozwiazaniem ale nie jestem pewien.

 

Tez wiem ze trzeba dodac troche kcal do wyniku, czy jezeli dodam 150 kcal do wyniku to bedzie to dobry pomysl ? tez myslalem nad tym ze jezeli dodam te 150 kcal to skad mam wiedziec czy w tych 150kcal ma sie znajdowac tlucz,bialko czy inne rzeczy ? mam nadzieje ze dostane odpowiedz bo chce szybko zaczac !


  • 0

Marynarz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 3
83
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:170
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce kupic diete, moze tez do tego cwiczenia
Jak dlugo cwiczysz i jakim systemem. Podaj tez swoje wymiary i wiek.
  • 0
Dołączona grafika

seba8118
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce kupic diete, moze tez do tego cwiczenia

Jak dlugo cwiczysz i jakim systemem. Podaj tez swoje wymiary i wiek.

Cwicze od 13 roku zycia ale bylo to bardziej trenowanie jednej partii ciala, a dokladniej to brzuch. Po jakims czasie zaczalem tez trenowac klate, teraz od kilku miesiecy trenuje barki,plecy,triceps. I od krotkiego czasu trenuje uda,lydki i triceps. Nigdy tak naprawde nie robilem  "kapturow" ani przedramion. Wiec tak naprawde prawie kazdy miesien byl trenowany dluzej a inny krocej.

 

Teraz mam swieze 16 lat wiec mam zamiar zrobic na powaznie diete na mase i cwiczyc regularnie wszystkie miesnie. Mam 175 cm wzrostu.

 

Trenuje w domu, nie jest zle bo mam dosyc sporo rzeczy do trenowania. Do uzycia mam domowa lawke, 2 hantle 12 kg na jedna, atlas cwiczen i drazek do podciagania. Mam wybor, kupic sobie lawke ze wszystkim lub zaczac chodzic na silownie, szczerze nie wiem co wybrac wiec jak narazie zajalem sie dieta.


  • 0

seba8118
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce kupic diete, moze tez do tego cwiczenia

Cwicze od 13 roku zycia ale bylo to bardziej trenowanie jednej partii ciala, a dokladniej to brzuch. Po jakims czasie zaczalem tez trenowac klate, teraz od kilku miesiecy trenuje barki,plecy,triceps. I od krotkiego czasu trenuje uda,lydki i triceps. Nigdy tak naprawde nie robilem  "kapturow" ani przedramion. Wiec tak naprawde prawie kazdy miesien byl trenowany dluzej a inny krocej.

 

Teraz mam swieze 16 lat wiec mam zamiar zrobic na powaznie diete na mase i cwiczyc regularnie wszystkie miesnie. Mam 175 cm wzrostu.

 

Trenuje w domu, nie jest zle bo mam dosyc sporo rzeczy do trenowania. Do uzycia mam domowa lawke, 2 hantle (24kg) we wszystkim, caly atlas cwiczen i drazek do podciagania. Mam wybor, kupic sobie lawke ze wszystkim lub zaczac chodzic na silownie, szczerze nie wiem co wybrac wiec jak narazie zajalem sie dieta.


  • 0

Marynarz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 3
83
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:170
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce kupic diete, moze tez do tego cwiczenia

Ćwicz w domu, jeśli dysponujesz sprzętem i miejscem. Na tym etapie nie musisz korzystać z wymyślnych maszyn. Split 4/5 dni na mase to idealny trening dla ciebie, poszukaj gotowych wzorów i dopasuj pod sprzęt którym dysponujesz. Dieta na bazie 5 posiłków w tym jeden na wynos do szkoły, mniej więcej:

1- Owsianka/Chleb ziarnisty/Wafle ryżowe + Jaja + Orzechy/Rodzynki

2- Chleb razowy + Filet Kura/Ryba + Oliwki (do szkoły)

3- Ryż brązowy/Kasza/Makaron razowy + Drób/Ryba/Wołowina + Warzywa

4- Ryż biały lub paraboliczny/Kasza/Makaron + Kura

5- Twaróg/Serek wiejski/Tłusta ryba +lub Oliwa

Zakładając że trening masz między 3 a 4 posiłkiem.

Płacenie za dietetyka i plan treningowy na takim poziomie zaawansowania to wyrzucenie pieniędzy w błoto.

 

P.S. Napisałem Ci post na całą stronę dlaczego tak a nie inaczej ale wywaliło mi interenet i straciłem całą zawartość.


  • 0
Dołączona grafika

seba8118
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce kupic diete, moze tez do tego cwiczenia

Ćwicz w domu, jeśli dysponujesz sprzętem i miejscem. Na tym etapie nie musisz korzystać z wymyślnych maszyn. Split 4/5 dni na mase to idealny trening dla ciebie, poszukaj gotowych wzorów i dopasuj pod sprzęt którym dysponujesz. Dieta na bazie 5 posiłków w tym jeden na wynos do szkoły, mniej więcej:

1- Owsianka/Chleb ziarnisty/Wafle ryżowe + Jaja + Orzechy/Rodzynki

2- Chleb razowy + Filet Kura/Ryba + Oliwki (do szkoły)

3- Ryż brązowy/Kasza/Makaron razowy + Drób/Ryba/Wołowina + Warzywa

4- Ryż biały lub paraboliczny/Kasza/Makaron + Kura

5- Twaróg/Serek wiejski/Tłusta ryba +lub Oliwa

Zakładając że trening masz między 3 a 4 posiłkiem.

Płacenie za dietetyka i plan treningowy na takim poziomie zaawansowania to wyrzucenie pieniędzy w błoto.

 

P.S. Napisałem Ci post na całą stronę dlaczego tak a nie inaczej ale wywaliło mi interenet i straciłem całą zawartość.

Przede wszystkim dzieki za odpowiedz.
 
Mam kilka pytan.
 
1. Mam pierwsza przerwe od 9:30 do 9:50 i druga od 11:20 do 12:20. Piszesz abym bral "2- Chleb razowy + Filet Kura/Ryba + Oliwki (do szkoły)" moge tez poprostu pojsc o 11:20 na chate i zjesc to w domu ?.
 
2. Pisales ze najlepiej bedzie z 4/5 split ale to jednak nadal nie wiem co wybrac 4 czy raczej 5 ?
 
3. To rozumiem ze w tym programie wybrac "Duża aktywność (ćwiczenia 3-5 razy w tygodniu)" zamiast  " Bardzo duża aktywność (codzienne ćwiczenia, praca fizyczna) " ?
tak to u mnie wyglada linki -----> 1.  [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]  2. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
 
4. Jezeli bym wybral "Duża aktywność (ćwiczenia 3-5 razy w tygodniu)"  to bede potrzebowal 2838 kcal i reszte rzeczy aby utrzymac wage ale ile bede musial sobie na poczatek dodac kcal abym tyl i aby to byla dieta na mase a nie na utrzymanie wagi.?
 
Sory jezeli czegos zabralo ale tez mi wszystko usunelo i musialem od nowa pisac a sporo tego bylo.

  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce kupic diete, moze tez do tego cwiczenia

1.To już zalezy  od Ciebie bo nikt tobie nei zabroni iść do domu

2.Powinno starczyć 4 dni

3.Sam musisz sie okreslić

4.Jesli waga nie ruszy to dodajesz kcal


  • 0

TKWM


seba8118
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce kupic diete, moze tez do tego cwiczenia

1.To już zalezy  od Ciebie bo nikt tobie nei zabroni iść do domu

2.Powinno starczyć 4 dni

3.Sam musisz sie okreslić

4.Jesli waga nie ruszy to dodajesz kcal

Dzieki 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024