Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta na przyrost masy i rozpisane treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Bonifacy95
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta na przyrost masy i rozpisane treningu
Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem na stronie fabrykasiły.pl
Posiadam male doświadczenie w pracy na siłowni. Swoje przygodę zacząłem w 2013 uczęszczał em prze ok 5 miesięcy potem była przerwa i znowu powrót we wrześniu 2014 do marca 2015r. Moje przerwy były spowodowane brakiem efektów, zazywalem 4 posiłki dziennie 3-4 treningi tygodniowo, na przełomie 2014-15 zazywalem suplementy trecnution max carb oraz trecnutrion magnum 8000 mass builder. Chodziłem na profesonalna siłkę. Treningi opierały się na ogólnym rozwoju +bieganie, różne sporty i sporadycznie basen. Jakiś czas temu zakupiłem do własnej siłowni sprzet (orbitrek, wioslaRz, wyciąg górn,dolny gryf prosty i łamany hantelki, ławeczke+stojaki, lawka do brzuszków, drązek do podciągania się oraz do podciągania nog i modlitwnik, trenuje juz na tym miesiac). Gdy zaczynałem we wrześniu 2014 ważyłem 66 pod koniec marca 2015 waga wynosiła nie całe 72kg teraz spadłem do 65kg mój wzrost to 187cm. Treningi mogę odbywać 4-5 razy w tygodniu w tym raz na profesjonalnej siłowni(mieszkam na wsi i w tymcproblem)
Prosiłbym o przygotowanie planu treningu na najbliższe miesiące, przygotowanie diety oraz porady jakie suplementy kupić. Gdy zarobię trochę kasy moge dokupić jeszcze coś, proszę o podpowiedzi co mi się przyda. Chce wspomnieć że z niewiadomych przyczyn urósł mi prawy sutek na szczęście wrócił do prawidłowych rozmiarow, przypuszczam że powodem były odżywki.
Moim celem jest bardzo duży przyrost masy mięśniowej w górnych partiach ciała.
Z góry dzięki za wszelkie rady, wskazówki, sugestie. W razie podania jeszcze jakichś informacji proszę o pytania w postach :)
  • 0

Bonifacy95
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na przyrost masy i rozpisane treningu
Mam zainwestować w atlas ? Czy może w inne urządzenie ?
  • 0

Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na przyrost masy i rozpisane treningu

Wykładanie hajsu na atlas to wyrzucenie pieniędzy w błoto . Masz cały sprzęt który jest Ci potrzebny do fajnego Treningu FBW - ogólnorozwojowy, 3 x w tygodniu. Zamiast wydawania kasy na dodatkowy sprzęt lub różnego typu odżywki zainwestuj w dietę. To że nie przybierałeś wystarczająco na masie jest to że ta dieta musiała być nie wystarczająca. Poczytaj wskazówki o diecie na masie. Jeżeli waga nie będzie dalej rosła zwiększasz co tygodniowo po 200-300 kcal zapotrzebowania dziennego. Zapotrzebowanie dzienne rozłóż sobie na 4,5 lub nawet i 6 posiłków dziennie. Co do suplementów ewentualnie możesz zaopatrzyć się w kreatynę. Przy masówce radziłbym odpuścić trochę bieganie, rowerki i innego typu aktywności fizyczne.


  • 0

klajta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 778 postów
  • Pomógł: 12
31
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Dwór Maz.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, siłownia, motoryzacja
  • Staż [miesiące]:jakiś jest
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:124
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:160
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:104

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na przyrost masy i rozpisane treningu
Wszystko ok tylko z tym bieganiem nie do końca. Bo wykonując treningi kardio (bieganie, rowerek i tego typu) poprawiam wydolność organizmu jego ukrwienie i bujamy metabolizm. A kalorie spalone w czasie treningu doliczasz do bilansu dobowego i gitara. Kreatynę też bym wprowadził dopiero po 2-3 miesiącach, kiedy to dieta i trening będą hulać.
  • 0

Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na przyrost masy i rozpisane treningu

Chodziło mi o ograniczenie biegania żeby nie było to za często a nie całkowicie. Koleś trenował już wcześniej i trenuje teraz już miesiąc na tym sprzęcie tak jak napisał więc uważałem że może już brać, zawsze to też dodatkowa motywacja do dobrego rozpoczęcia cyklu i dobrych treningów ;)


Użytkownik Lajk edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Bonifacy95
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na przyrost masy i rozpisane treningu
Czy ktoś mógłby wstawić jakąś przykładowa dietę która przynosi efekty? Chciałbym się chociaż na czymś wzorować :D
  • 0

Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na przyrost masy i rozpisane treningu

Dieta musi być pod Ciebie a nie pod kogoś, każdy ma swoje zapotrzebowanie kaloryczne. I każda przynosi efekty jeżeli się stosujesz do niej i pokrywasz Twoje dzienne zapotzrebowanie. Mimo wszystko jeżeli coś Ci w tym pomoże to łap przykładowe diety na masę ale pamiętaj ona ma być pod Ciebie!


Użytkownik Lajk edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Bonifacy95
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na przyrost masy i rozpisane treningu
Dzięki wielkie :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024