Skocz do zawartości


Zdjęcie

plamki na ciele


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

DominYoo
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

plamki na ciele
Przy każdym rozgrzaniu, tj w trakcie ćwiczeń, czy nawet szybszym spacerze na ciele występują mi czerwone plamki(głównie na klatce piersiowej), które bardzo swędzą i brzydko wyglądają, czy jest na to jakaś rada? bardzo to przeszkadza przy jakichkolwiek ćwiczeniach, nie mówiąc już o wyglądzie;| mógł by ktoś pomóc, ew coś doradzić?
  • 0

Snakke77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Planeta Ziemia
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Psychologia, filozofia, wszystko inne co interesujace i silownia
  • Wzrost [cm]:171

Napisano Ponad rok temu

Re: plamki na ciele
Hej

Zalecam wizyte u lekarza ale wczesniej sprawdz czy masz tez takie objawy wtedy kiedy siedzisz i rownierz zaraz po spozyciu alkoholu, czy wychodza kiedy sie denerwujesz, czy sa jakies dusznosci. Warto to wiedziec przed wizyta. Wiem ze przy nerwicy sa takie plamki a nerwicy lepiej nie lekcewazyc :whistle:

tu masz kardiolo i poczytaj troszke [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pozdrawiam
  • 0

DominYoo
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: plamki na ciele

Hej

Zalecam wizyte u lekarza ale wczesniej sprawdz czy masz tez takie objawy wtedy kiedy siedzisz i rownierz zaraz po spozyciu alkoholu, czy wychodza kiedy sie denerwujesz, czy sa jakies dusznosci. Warto to wiedziec przed wizyta. Wiem ze przy nerwicy sa takie plamki a nerwicy lepiej nie lekcewazyc :whistle:

tu masz kardiolo i poczytaj troszke [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pozdrawiam



mnie po prostu tylko swędzi i jak zaczynam się drapać to się rozszerza i przy okazji strasznie wkurza...
  • 0

Snakke77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Planeta Ziemia
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Psychologia, filozofia, wszystko inne co interesujace i silownia
  • Wzrost [cm]:171

Napisano Ponad rok temu

Re: plamki na ciele

mnie po prostu tylko swędzi i jak zaczynam się drapać to się rozszerza i przy okazji strasznie wkurza...


No to wierz mi ze to nie jest normalne takie swedzenie, ale jak doktor beee, to proponuje w takim razie obciecie paznokci :whistle: Jak na stare lata te plamki ci zbrazowieja to dopiero wtedy je zaczniesz smarowac.
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: plamki na ciele
Może to są tzw. "potówki".
Mi często po wysiłku, gdy się spocę wyskakują czerwone plamki w różnych obszarach ciała, które po jakimś czasie znikają.
  • 0

 

 


DominYoo
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: plamki na ciele
dokladnie, a na te "potówki" jest jakaś rada?
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: plamki na ciele

dokladnie, a na te "potówki" jest jakaś rada?

Nie wiem. Ja mam już to tyle lat, że się przyzwyczaiłem :whistle:
Mogę jeszcze napisać ,że wysypka nasila się gdy na ciele zalegają jakieś pyłki itp,które wraz z potem podrażniają skórę.
Takimi pyłkami mogą być np pyłki zbożowe. Mieszkam na wsi i podczas np żniw problem się nasila.
  • 0

 

 


sunshine
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Who cares ;)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Historia Polski, historia sztuki, królowie i królowe Anglii, taniec, fotografia cyfrowa, kolarstwo, komunikacja niewerbalna, psychologia, pedagogika...
  • Staż [miesiące]:8 lat
  • Wzrost [cm]:182 cm
  • Waga [kg]:90 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: plamki na ciele
Przechodziłem przez tzw "potówkę" o których wspominacie w temacie. W sumie było to dawno temu ale wyrażę swoją opinię.
Nie jestem pewny czy chodzi dokładnie o ten problem ale w przybliżeniu przytoczę moje objawy:
- oczy bardzo spuchnięte
- plamki na całym ciele
- ciężki oddech
Po wystąpieniu pierwszych objawów postanowiłem udać się do lekarza w celu wyjaśnienia tego problemu. Kobieta powiedziała, że dochodzi do tego przez pot wraz z kurzem.
Poleciła mi picie wapna oraz kąpiel w letniej wodzie kiedy pojawi się ten problem. Naturalnie nie powinno się tego drapać!!! W sumie pomagało to i na chwilę obecną już nie mam z tym żadnego problemu a minęło kilkanaście lat.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024