Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z kolanem-stawem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Wilk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:98
  • Pas [cm]:88,5
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Problem z kolanem-stawem?
Witam ,

Już pomogliście mi wyleczyć plecy żeby nie bolały więc może i teraz pomożecie :P
Kiedyś dość długo strzelało mi w kolanie za każdym razem gdy zginałem nogę. Po jakimś czasie przestało i zaczął pojawiać się ból przy robieniu przysiadów. Oczywiście olałem to i ćwiczyłem normalnie dalej (aż nie zabolało tak ,że nie mogłem ruszyć nogą). Od kilku dni boli mnie już cały czas, jak chodzę ,siadam itd. mimo ,że treningów na nogi nie robiłem żadnych. Założyłem sobie opaskę na kolano i trochę lepiej jest już dzisiaj. Ale ból wróci na 100% gdy tylko zrobię kilka pełnych przysiadów. Mam z tym iść do lekarza? czy brać coś na stawy? Czy to przejdzie samo? Ogólnie nie wiem jaka jest przyczyna tego problemu. Z góry dzięki za pomoc.
  • 0

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z kolanem-stawem?
Siemka jak najbardizej idz do lekarza i to jak najszybciej bo ze stawami nie ma zartow niestety :P co do odzywek to zakup Animal Flexa, jest naprawde dobry, sam go uzywam podczas regeneracji :)
  • 2
Trenuj ostro albo Wcale!!!

primo128
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:8
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :40,5
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:88
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:88

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z kolanem-stawem?
Idź do lekarza i nie daj się zbyć, że samo przejdzie (wysęp rezonans), co do supli na stawy to daj sobie spokój szkoda kasy - chyba ,że działa na Ciebie Placebo. Zapytaj ortopedę ewentualnie o DUROLANE albo coś podobnego (zastrzyk dostawowy koszt chyba 800 pln), podobno w/g tych co brali pomaga, szczególnie na ból.
Pozdrawiam
  • 0

S.O.S.

    CMAZ-WPADS/3m GZW

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 832 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraina 1000 jezior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:rozkrecam sie po kontuzji :D
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :?
  • Klatka piersiowa [cm]:?

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z kolanem-stawem?
j/w skieruj sie do ortopedy, najleiej prywatnie, bo na fundusz zdrowia to dlugo strasznie sie czeka, ja za prywatna wizyte placilem 150zl i czekamelm 4 tyg.
  • 0
Bóg dał Ci ciało Teraz buduj z niego zbroje...
Dołączona grafika
Kiedy spojrzysz w oczy pięknej dziewczynie
nie odmowisz mi tych slow, ze jest zycie pozytywne...

Jedyne granice są w Twojej głowie !

Nie potrzebuje plusików, wazne jest to, że mogłem pomóc.

Fitness4you
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z kolanem-stawem?
TO chyba racja,najlepiej będzie iść prywatnie do ortopedy i zbadać tę nogę. Czy miałeś wcześniej jakąś kontuzję kolana?? Bo ból musi z czegoś wynikac,moze nieprawidłowa technika podczas wykonywania ćwiczeń.
  • 0

billyb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z kolanem-stawem?
a w takim przypadku polecam odwiedzić dobre centrum rehabilitacji, ja sprawdziłem jedno w gdansku, właściciel nazywa się "Zaglaniczny" i jestem bardzo zadowolony z tego wyboru
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024