Co myślicie o wykonywaniu treningu na masę 5 razy w tygodniu? Czy jest to lepsze rozwiązanie niżeli trenować miałbym z 3 razy, bądź 4? Pozdrawiam.
Trening na budowę masy mięśniowej 5x w tygodniu. Co myślicie?
Napisano Ponad rok temu
według mnie to za dużo organizm musi mieć czas na regeneracje 3x w tygodni to max
Walka ze słabościami
Nigdy nie jest prosta.Jest jednak najcenniejsza,bo zwyciężona sprawia,że słabość przestaje istnieć.
Napisano Ponad rok temu
jakie przebyte do tej pory treningi?
Napisano Ponad rok temu
Jak dla mnie 4 dni jest optymalne
TKWM
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
euro 2012 co o tym myślicie? |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Trening na masę dla kogoś z 8 miesięcznym stażem |
Trening dla średniozaawansowanych |
|
|
||
Gainer po treningu. Przed czy po posiłku ? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Trening 15-10-5 |
Trening dla średniozaawansowanych |
|
|
||
Trening a masa ciała |
Inne sporty |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Tłuszcz- Ponad rok temu
-
Jak rozkładać sobie ćwiczenia- Ponad rok temu
-
Brak siły!- Ponad rok temu
-
Schudnąć- Ponad rok temu
-
Plan treningowy- Ponad rok temu
-
Koszulka z nadrukiem- Ponad rok temu
-
Problematyczny wygląd- Ponad rok temu
-
Areoby- Ponad rok temu
-
Da sie przybrać na masie?- Ponad rok temu
-
Pierwsze treningi- Ponad rok temu




Ponad rok temu
