Skocz do zawartości


Zdjęcie

ile za treningi??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

budo_dagusia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??
U mnie(shotokan) 4 treningi(po 1,5 godz) + basen/tydzien i to wszystko za jedyne 50 zl
  • 0

budo_gruby perez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??

To przyzwoita cena


mozesz uzasadnic swoją wypowiedz? bo z tego co zauwazylem na tle wypowiedzi innych forumowiczow to wysoka stawka...
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??
40 zł za dwa treningi w miesiącu, to bym racxzej powiedział, że mieści się w ramach standardowych opłat. Lepszą tu widzę ofertę u Dagusi :wink:
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??
a u mnie 80zł (miesięcznie) za 3-4 treningi po 1,5godz w tygodniu.
  • 0

budo_gruby perez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??

40 zł za dwa treningi w miesiącu, to bym racxzej powiedział, że mieści się w ramach standardowych opłat. Lepszą tu widzę ofertę u Dagusi :wink:


2 treningi w tygodniu nie w miesiącu :wink: A tak dla porównania dodam że w konkurencyjnej sekcji u mnie w mieście placisz 10zł za miesiac (tez 2x tydzien). Tylko ze moja sekcja jest lepsza :!: :D
  • 0

budo_risk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??
u nas 40 zl za 4 treningi w tygodniu, po 2h kazdy. z tym, ze tylko dwa na tatami a dwa na parkiecie
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??
po co wicej trenigów jak i tam malo kto chodzi reguularnie wiecej niz 2 razy tygodniowo.
Pisanie ,|e ma sie 3,4 5 trenigów to bzdura jak i to ,|e skalada wynosi 10 zl.
Ciekawe kto placi za sprzet,mate, sale,czy udzial w zawodach lub zgrupowaniach :wink:
  • 0

budo_risk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??

po co wicej trenigów jak i tam malo kto chodzi reguularnie wiecej niz 2 razy tygodniowo.
Pisanie ,|e ma sie 3,4 5 trenigów to bzdura jak i to ,|e skalada wynosi 10 zl.
Ciekawe kto placi za sprzet,mate, sale,czy udzial w zawodach lub zgrupowaniach :wink:


u nas 4 razy w tygodniu chodzi okolo 15 osob. zupelnie nam to wystarcza. i wszystko jest uczciwe.
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??
A właśnie. Jak wygląda u was sprawa z zawodami? Składkę miesięczną się płaci i jest bardzo pięknie, ale czy rzeczy typu wpisowe na zawodach musicie płacić z własnej kieszeni? U mnie niestety tak, natomiat wiem że u mojego kumpla w Itfi-e wszystkie wpisowe opłaca ich trener przy czym składka miesięczna nie przekracz 70zł. Pomijam rzeczy typu jakieś ubezpieczenia od kontuyzji, bo to chyba każdy musi na własną rękę wszystko załatwiać.
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??

A właśnie. Jak wygląda u was sprawa z zawodami? Składkę miesięczną się płaci i jest bardzo pięknie, ale czy rzeczy typu wpisowe na zawodach musicie płacić z własnej kieszeni? U mnie niestety tak, natomiat wiem że u mojego kumpla w Itfi-e wszystkie wpisowe opłaca ich trener przy czym składka miesięczna nie przekracz 70zł. Pomijam rzeczy typu jakieś ubezpieczenia od kontuyzji, bo to chyba każdy musi na własną rękę wszystko załatwiać.


U mnie czesc kosztow pokrywamy sami, a czesc zawraca nam klub soprtowy do jakiego nalezymy (jetesmy czlonkami klubu miejskiego "Wierzyca", tak samo jak pilkarze, czy koszkarze, tylko ze mniejszy budzet zawsze nam przyznaja). Takze, wychodzi to mniej wiecej 50% na 50%.
  • 0

budo_risk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??

U mnie czesc kosztow pokrywamy sami, a czesc zawraca nam klub soprtowy do jakiego nalezymy (jetesmy czlonkami klubu miejskiego "Wierzyca", tak samo jak pilkarze, czy koszkarze, tylko ze mniejszy budzet zawsze nam przyznaja). Takze, wychodzi to mniej wiecej 50% na 50%.


to musi byc kompromis. u nas jest niska skladka, ale inne aktywnosci oplaca sie samodzielnie. czasami wspomoze sponsor. ubezpieczenie zalatwia klub i jest po nizszych kosztach. jezeli zawody sa okregowe to nie ma wpisowego.
  • 0

budo_gruby perez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??
Na dzisiejszym treningu dowiedziałem się, że zajęcia drożeją do 45 zł za miesiąc (2x na tydzien). Wg. mnie to jest bardzo drogo biorąc pod uwage fakt, że nie mamy żadnych mat, ani sprzętu (tzn. mamy ale na własną ręke) :!: Nie wiem czym to jest spowodowane, może tym że za dużo ludzi chodzi i w naszej małej sali warunki są coraz trudniejsze... :?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??
No cóz moj brat chodzi na lekcje plywani a to kosztuje z wejsciem na basen 30 zl.
Aerobik u nas jest po 50 zl , jednorazowe wejscie na silownie 5 zl , korepetycje z matmy 45 minut 20-30 zl i takich przykladow mozna mnozyc.

Pozdrawiam
  • 0

budo_dagusia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??
U mnie z reguly za kazde zawody placimy z wlasnej kieszenie....rzeczy typu przejazd, wpisowe,itp....ale nie ma co narzekac bo i tak nie az tak duzo place za treningi...co zrobic...kasa wszedzie kasa :wink:
  • 0

budo_cooler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Iława

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??
hmmmmmmm
U mnie akurat płacimy 35 zł na miesiąc, mamy sprzęt, wszytkie zawody są płacone przez klub ( przynajmniej te, na których narazie byłem).
No i płacimy na poczętek sezonu, dodatkowo 15 zł na ubezpieczenie.
Tylko że kurcze mam tylko 2 treningi/tydzień no i tatami nie mamy ale myśle że może za rok dwa sie kupi :D :D
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??

hmmmmmmm
U mnie akurat płacimy 35 zł na miesiąc, mamy sprzęt, wszytkie zawody są płacone przez klub ( przynajmniej te, na których narazie byłem).
No i płacimy na poczętek sezonu, dodatkowo 15 zł na ubezpieczenie.
Tylko że kurcze mam tylko 2 treningi/tydzień no i tatami nie mamy ale myśle że może za rok dwa sie kupi :D :D

To naprawdę bardzo mało. Chciałbym tyle płacić. Tak PS. Jeśli się parteru nie treniuje to bez maty można się obejść. Ale nie wiem jak jest u ciebie :-)
  • 0

budo_cooler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Iława

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??
w sumie patreru jest baaaaardzo mało :( :(
No ale tatami zawsze sie może do czegoś przydać no i może wtedy by to motywowało trenera do treningów z elementami parteru
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??
Płaciłem 60 za 3 treningi w tygodniu, teraz będzie 70. Zawody z własnej kieszeni to chyba standart, no chyba że trafi się sponsor!
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??
heh... U nas było 50 zł ale teraz od września wzrosło na 60. Z podziałem na grupy to mamy teoretycznie trzy razy w tygodniu ale jeśli ktoś chce to może chodzić 5 razy w tygodniu. Ogólnie jest OK.
  • 0

budo_stefan z ełku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: ile za treningi??
Witam widze że nikt jeszcze nie opisywał sytuacji w Ełku.Płacimy 50 zł za miesiąc za 3 treningi w tygodniu, każdy po 1,5 h.Jakby ktoś sie uparł to mógłby chodzić częściej.W cenie tej jest już ubezpieczenie.Składek nie muszą opłacać zawodnicy od brązowego pasa.Oczywiście Kyokushin.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024