Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie suple kupić ma spalanie tluszczu??? HELP!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Speed8787
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jakie suple kupić ma spalanie tluszczu??? HELP!!!
Witam. Czytalem juz po roznych forach na temat suplementow na spalanie tluszczu. Oczywiscie ile jest osob tyle tez jest roznych specyfikow i nie mam pojecia co wybrac :/ Zaczalem lekka diete nie jem nic tlustego i slodyczy juz jakis czas obiady to glownie ryba lub kutczak z salatka i przez caly dzien owoce i warzywa. Zaczalem cwiczyc na silowni dwa tygodnie temu. Mam 28 lat wazylem przed dieta i treningami 102 kg obecnie 96 kg ale chce szybciej i efektywniej zrzucic jeszcze jakies 13-15 kg. Jakie suple proponujecie? Jakies burn fat czy cos? Dajcie jakis dobry produkt bo juz sam nie wiem co kupic :/ (aha przez miesiac bralem olimp therm line 2)a gdy biore jakies odzywki to mnie bardziej motywuje do diety i treningow a brzuszek musze zgubic...heh. czekam na wasze odpowiedzi. Dziekuje z gory
  • 0

Fabryka Siły

  • Ekspert
  • Lokalizacja:fabrykasily.pl

Zobacz także: Ranking spalaczy tłuszczu 2017

Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suple kupić ma spalanie tluszczu??? HELP!!!

Trudno powiedzieć na każdego działa coś innego.

Mimo wszystko łap - Ranking spalaczy

Ja słyszałem że Clenburexin daje radę :)


  • 0

Speed8787
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suple kupić ma spalanie tluszczu??? HELP!!!
Bardzo ciekawy artykul lecz znowu podanych sporo spalaczy i sam nie wiem co wybrac a nie chce pieniedzy w bloto wrzucac. Zalezy mi na szybkim spaleniu tluszczu
  • 0

migrad
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:187
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suple kupić ma spalanie tluszczu??? HELP!!!

Bardzo ciekawy artykul lecz znowu podanych sporo spalaczy i sam nie wiem co wybrac a nie chce pieniedzy w bloto wrzucac. Zalezy mi na szybkim spaleniu tluszczu

 

Jeżeli chcesz szybko zgubić tłuszcz to oblicz swoje zapotrzebowanie kcal do utrzymania wagi, odejmij od tego 300 kcal i pilnuj ok. 2g białka na kilogram masy ciała. Spalacz tłuszczu nic ci nie da. Takie rzeczy nie działają, to wymysł wytwórni suplementów ,żeby zarabiać kasę na takich ludziach jak ty. Ja nie korzystam z żadnych spalaczy a od kwietnia do teraz jestem lżejszy o 8 kg. Dodatkowo codziennie płatki nesquik na śniadanie frytki i słodycze. Jak to robię? Po prostu licze kalorie. Nie ma znaczenia w kwestii kompozycji naszego ciała z jakich produktów zjemy nasze zapotrzebowanie, o ile zgadzają się nasze makrosy. Oczywiście warto jeść zdrowo i ja sam to robię, ale nie odmawiam sobie gdy mam na coś ochotę - po prostu wliczam to w zapotrzebowanie i tyle. 
 

 

Pozdrawiam :)


  • 0

Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suple kupić ma spalanie tluszczu??? HELP!!!

Spalacz tłuszczu nic ci nie da. Takie rzeczy nie działają, to wymysł wytwórni suplementów ,żeby zarabiać kasę na takich ludziach jak ty.

Stwierdzenie że nie działają jest błędne. Na każdego może zadziałać co innego.

Używałeś kiedyś jakiegokolwiek spalacza że tak sądzisz?


  • 0

Speed8787
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suple kupić ma spalanie tluszczu??? HELP!!!
Ja uzywam obecnie olimp therm line 2 i przez 2 tygodnie schudlem 6 kg oczywiscie z lekka dieta takze wydaje mi sie ze spalacz cos dziala ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024