Skocz do zawartości


Zdjęcie

Od jakiego wieku najlepiej zaczac treningi mt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_-chudy-
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Od jakiego wieku najlepiej zaczac treningi mt
Mam 16 lat sportami walki zajmuje sie do 8 lat.najpierw bylo karate potem kb pozniej zapasy i bjj obecnie trenuje boks.zastanawiam sie nad przeniesieniem sie do sekcj boksu tajskiego.tylko nie wiem czy to nie jest za wczesno na taki twardy sport...prosze o rade. :?
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: Od jakiego wieku najlepiej zaczac treningi mt
w tajladii zaczynaja w wieku 6,7,8 lat , zreszta piszesz , ze masz juz stycznosc ze sw od 8 lat wiec na MT (wg mnie) bez problemu mozesz isc :D
  • 0

budo_jajoine
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Od jakiego wieku najlepiej zaczac treningi mt
Moim zdaniem muay thai można zacząć trenować tak samo jak każdą inną sztukę walki.Jedni zaczynają w wieku 20 lat,25 lat są ludzie, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tajskim w dużo późniejszym czasie (ponad 30,35lat) a jeszcze inni w wieku 7 lub 8 lat.Wydaje mi się, że nie ma ograniczeń, co do wieku.Najważniejsze to chcieć się rozwijać i dążyć do tego by być coraz to lepszym, no i oczywiście musi to sprawiać przyjemność :-) „dla chcącego nic trudnego”
  • 0

budo_cegła91
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Od jakiego wieku najlepiej zaczac treningi mt
Ja zacząłem trenować Boks Tajski jak miałem 14 lat, a dużego doświadczenia nie mam w sztukach walki trenowałem tylko przez 8 miesięcy boks.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Od jakiego wieku najlepiej zaczac treningi mt
spokojnie mozesz isc .. a nie miales oporow przed pojsciem na boks jak byles mlodszy ? jelsi nie to nie powinienes miec tymbardziej przed tajem...
  • 0

budo_-chudy-
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Od jakiego wieku najlepiej zaczac treningi mt
NIE MIALEM OPOROW PRZED POJSCIEM NA BOKS WRECZ PRZECIWNIE CHCIALEM SIE NAUCZYC LEPIJ WALCZYC REKAMI...TYKLO MOJ NAUCZYCIEL OD W-F JEST TRENEREM TEKWONDO I ON MI TO ODRADZAL MOWIL ZE JESTEM ZA MLODY I WOGOLE...JA I TAK SIE GO NIE POSLUCHAM I ZAPISUJE SIE NA TRENINGI...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024