Witam,
Ćwiczę na siłowni już 2 miesiąc, zauważam postępy natomiast ciężko mi znaleźć odpowiednią dietę. Chciałbym zrzucić niepotrzebną tkankę tłuszczową której u mnie dużo, a przy okazji poprawić swój wygląd. Co jeść? Czego nie jeść? Czym się kierować przy wyborze produktów?
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Dieta na redukcję tłuszczu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA: DZIENNIK TRENINGOWY OLOSEK
W RAZIE PYTAŃ, PORAD ZAPRASZAM NA PRIV
POZDRAWIAM
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
FBW - trening i dieta |
Nastolatek |
|
|
||
Trening + Dieta -> Zapytanie |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Trening i dieta na masę do oceny :) |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Spalanie tłuszczu=strategie+ porady Thibiego |
Treningi |
|
|
||
trening i dieta dla nowego (118kg 190 cm) |
Trening dla początkujących |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Moja dieta w okresie wyjścia z redukcji- Ponad rok temu
-
12 lat i sześciopak- Ponad rok temu
-
Dieta na mase- Ponad rok temu
-
Żywienie w sporcie- Ponad rok temu
-
Pytanie dietetyczne- Ponad rok temu
-
Rozkład makroskładników diety- Ponad rok temu
-
Ilośc posiłków i godziny- Ponad rok temu
-
Trening na masę mięśniową- Ponad rok temu
-
Jak ułożyć sobie dietę.- Ponad rok temu
-
Śniadanie i Kolacja- Ponad rok temu




Ponad rok temu
