Witam , chciałbym zapytać jak najlepiej zacząć ćwiczyć ?
Czy zaczynać od biegania ? i np podciągania się ? Co według was jest najlepsze ?
Pierwszy dzien treningu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Zależy od tego czy masz jakiś sprzęt do siłowni.
I co jest twoim celem?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Tutaj masz ciekawy plan na początek : FBW
ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA: DZIENNIK TRENINGOWY OLOSEK
W RAZIE PYTAŃ, PORAD ZAPRASZAM NA PRIV
POZDRAWIAM
Napisano Ponad rok temu
Przykładowy trening tutaj poczytaj o tym
ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA: DZIENNIK TRENINGOWY OLOSEK
W RAZIE PYTAŃ, PORAD ZAPRASZAM NA PRIV
POZDRAWIAM
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Pierwszy cykl |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Skąd wziąć kompanów do treningu? |
MIECZ i SZTUKA WALKI MIECZEM |
|
|
||
Marcin Najman na treningu w Fight Clubie w Sports Technology |
Sztuki walki | Guest_GOLIAT_* |
|
|
|
późny odbloktydzień po cyklu,brak clomidu |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
wiek a ... rozpoczęcie treningu |
KUNG-FU/WUSHU |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Gdzie będę lepiej rósł?- Ponad rok temu
-
Wszystko od początku- Ponad rok temu
-
Chciałbym o wiele lepiej wyglądać- Ponad rok temu
-
Trening redukcyjny- Ponad rok temu
-
Przyrost mięśni- Ponad rok temu
-
Trening na spalanie tkanki tłuszczowej dla 15 latka.- Ponad rok temu
-
Redukcja bez diety- Ponad rok temu
-
Dieta i trening pod SW- Ponad rok temu
-
Ból przedramion.- Ponad rok temu
-
Plan cało tygodniowy ćwiczeń- Ponad rok temu




Ponad rok temu
