Skocz do zawartości


Zdjęcie

Forma na studiach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

reduktorpoznan
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Forma na studiach

Witam. Przy wzroscie 180cm waże 90kg. Ćwiczę od około 3 lat i mam zastój mięśni jednak nie to jest moim głownym problemem. Chciałbym stracić ok. 10 kg przy zachowaniu mięśni, ale studia, stancja w tym nie pomagają, czy na samym makaronie twarogu i jajkach da się coś zbudować? Mogąc tylko biegać i grac w tenisa stołowego raz czy 2 w tygodniu...oraz posiadając 2 hantle po max15 i drążek? Prosze o pomoc


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Forma na studiach

Witaj :)

Po 1 aby spalać tłuszcz ograniczając do minimum spadki masy mięsniowej potrzeba treningu cięzkiego opartego o wielostawowe ruchy i niestety tutaj bez obciążenia, hantli, sztangi, ławki się nie obejdzie czyli bez siłowni.

Po 2 za spalanie tkanki tłuszczowej odpowiada dieta bo to od niej zależy czy tyjemy czy chudniemny

Po 3 tenis stołowy.... nie rozwija mięśni, nie spalisz nim tłuszczu, jako forma rekreacji ok ale nie oszukujmy się to nie sport ruchowy...

Po 4 jesteś aż tak abrdzo ograniczony finansowo że możesz jeść tylko te 3 produkty? Pijesz piwo? Imprezeujesz lub palisz papierosy?


Mateusz Pawlak ;)


reduktorpoznan
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Forma na studiach

jaki trening? FBW przy uzyciu hantli drążka i ławki plus bieganie po treningu luz z rana wypali ? :)


  • 0

Cajmer

Cajmer
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :45
  • Pas [cm]:Za tłusto
  • Przysiad [kg]:BEZ MAKSÓW
  • Wyciskanie [kg]:Pare razy 145
  • Martwy ciąg [kg]:Pare razy 180
  • Waga [kg]:95

Napisano Ponad rok temu

Re: Forma na studiach

Też studiuje stacjonarnie i nie mam problemu z znalezieniem czasu na trening oraz na posiłki :)

Jeszcze nie dawno myślałem, że utrzymanie diety będzie drogo wychodziło ale gdy już zaczałem to przekonałem się, że wychodzi taniej niż gdybym jadł tak jak zawsze jadłem świnskie żarcie czyli parówki/zupki chinskie/kebsy/pizze/browarki :D  80-90zł karnet na siłownie kosztuje. Jeśli lubisz przybalować to , odmów sobie jednego zachlapanego weekendu i będzie Cie stać :D


predator.gif


23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Forma na studiach

Zachęcam do zakładania dziennika treningowego.Dzięki dziennikowi można notować  swoje postępy.

http://forum-kult...ngowy-poradnik/


  • 0

TKWM




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024