Hej mam 17 lat 181 cm wzrostu i około 70 kg wagi, chodziłem miesiąc na siłownie. Póki co robię przerwę od siłowni bo będe miał dużo wolnego (ferie itp.) i chciałbym prosić o jakiś plan treningowy w domu, sprzętu nie posiadam wcale. Dzięki za pomoc
Trening w domu,siłowni
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Meta + Mono Kreatyny + Przedtreningówka |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Dieta w dni nietreningowe |
Dieta |
|
|
||
Czego się spodziewać po treningu Aikido? |
AIKIDO |
|
|
||
suple po treningu jak i aerobach?? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
co jeść przed i po treningu |
Dieta |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Trening 14-sto latka- Ponad rok temu
-
ogólnie- Ponad rok temu
-
opona na brzuchu- Ponad rok temu
-
Plan- Ponad rok temu
-
wyglad- Ponad rok temu
-
pomoc- Ponad rok temu
-
cwiczenia z hantlami- Ponad rok temu
-
inny od nich- Ponad rok temu
-
Redukcja- Ponad rok temu
-
Klatka- Ponad rok temu




Ponad rok temu
