Skocz do zawartości


Zdjęcie

ostatni posiłek przed treningiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

ostatni posiłek przed treningiem
Witam
szukałem co na ten temat ale nic nie znalazłem
chciałbym się dowiedzieć ile przed treningiem powinno się jeść bo dodaje jeszcze suplementy typu kreatyna, białko 80%, HMB , Oraz glutaminę jak to pogodzić
Proszę o odpowiedz albo jakieś linki bo ja szukałem i nic nie znalazłem

Z góry dziękuje
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: ostatni posiłek przed treningiem
kevin1984 niezgodę się z Tobą że 2 godziny powinno być odstępu od posiłku do treningu, niektórzy kulturyści odczekują 30min. Ale moim zdaniem optymalny czas wynosi 60-90 min. w zależności od stanu najedzenia... Posiłek tak jak pisze kevin1984, czyli węglowodany złożone (np. 100g ryżu) + białka (np. 150g filetów z kurczaka) - w tym posiłku staraj się ograniczyć tłuszcze do minimum aby nie zamulał przepływu krwi do mięśni.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Re: ostatni posiłek przed treningiem
No właśnie jest wiele sposobów korzystania
chyba niema na to konkretnej zasady
popróbuje i zobaczę będę przesuwał porę jedzenia co tydzień i zobaczę kiedy się najlepiej czuje
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: ostatni posiłek przed treningiem
Zasada jest taka żeby nie ćwiczyć jak jest się najedzonym i jak jest się głodnym - chyba to jest jasna sprawa.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ostatni posiłek przed treningiem

minimum od posiłku do treningu powinno być 2 godziny odstępu i to powinien być posiłek złożony z węglowodanów , który da Ci energie. Po treningu z kolei powinien być najważniejszy posiłek w ciągu dnia.


Dwie godziny odstepu miedzy posilkiem a treningiem :) :) Pozniej liczmy 90min trening wiec 3,5godz bez posilku ...

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: ostatni posiłek przed treningiem
Siemka co do posilku przed treningiem to nie wiecej niz godzine przed, posilek zlozony z weglowodanow zlozonych(musisz miec energie do treningu)po treningu polecam np.banana i biegiem do domu po nastepny posilek weglowodanowy, po ok. godzinie od treningu bialkowy... Co do L-Glutaminy to bierz 3 razy dziennie, z samego rana jak wstaniesz ok. 3.3g, pozniej bezposrednio po treningu troche wieksza dawke i przed snem. Co do kreatyny to napewno nie mieszaj jej w jednej porcji z bialkiem, ale wiadomo bierz ja w jednej porcji z HMB.. Co do bialka to wystarczy 3 razy dziennie, z samego rana zaraz po przebudzeniu, pozniej w ciagu dnia np.do obiadu i przed samym snem :)
  • 1
Trenuj ostro albo Wcale!!!

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: ostatni posiłek przed treningiem
A co do tego "pozadnego zarcia" to jakie jedzenie masz na mysli przed treningiem ktore w przeciagu godziny sie nie strawi w tym stopniu ze bedziesz miec pelen zoladek?? Jezeli chcesz zjesc kotlet schabowy to racja bo strawisz go w przeciagu dopiero 4h. Ogolnie uczucie sytości, jakie odczuwasz po posiłku, nie zależy od wypełnienia żołądka!!!! Decydują o nim poziom cukru, tłuszczu i niektórych aminokwasów (cegiełki, z których są zbudowane białka) we krwi, a także aminokwasów produkowanych w niektórych odcinkach przewodu pokarmowego. Niski poziom tych związków wywołuje uczucie głodu, wysoki sytości (oczywiście w dużym uproszczeniu). :)
  • 1
Trenuj ostro albo Wcale!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024