Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z oddychaniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_dzosua
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problem z oddychaniem
Witam,od dłuższego czasu ćwiczę w domu wspomagając się gainerem wszystko jest ok tylko od niedawna mam problem z zaczerpnięciem pełnego oddechu(szczególnie podczas treningu).Ostatnio coraz częściej mam takie objawy,a nie ćwiczę od kilku dni.Czy te problemy mogą być spowodowane przez złe oddychanie podczas treningu?Czy to może być objaw jakiejś choroby?Ma ktoś z Was podobny problemy?
Pozdrawiam
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z oddychaniem
lekarz najwazniejsze.
lepiej diete probowac trzymac niz ainerem sie tuczyc.
objawy moga byc wszystkim albo niczym, brzmi troszke jednak jak jakies uczulenie albo i astma
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z oddychaniem
Ni cholery nie da sie tego zdiagnozowac przez internet. Mozesz miec jakas infekcje zatokowa, ktora utrudnia oddychanie, ale mogles tez np. naciagnac jakis miesien miedzyzebrowy i wtedy pobolewa przy glebszym wdechu. Dokladnie ustal objawy i okolicznosci w jakich wystepuje ta dolegliwosc i do lekarza.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z oddychaniem
Prawdopodobnie astma. Miałem tak, jak zmieniłem łóżko, coś mnie w nim uczulało i w nocy miałem płytki oddech i zwężone drogi oddechowe, aż się budziłem. Tak czy inaczej, na wszelkie problemy tego typu lekarz od płuc czyli chyba pulmonolog ;)
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z oddychaniem
Może być przejściowa nadwrażliwość oskrzeli. W panikę bym nie wpadał, ale jeżeli będzie się utrzymywać to dobrze by było zdiagnozować.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024