Skocz do zawartości


Zdjęcie

CrossFit


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

budo_macius
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: CrossFit
Heh najgorzej...
Pewnie jeszcze żyją sobie z myślą że są zajebiści bo w końcu takie ciężary wyrywają z ziemi ;-)
  • 0

budo_freed
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki Zachód

Napisano Ponad rok temu

Re: CrossFit
Crossfit to taka zabawa w trening. Niestety nikt nie pozwiedzał, że każda zabawa musi być bezpieczna ;-) .
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CrossFit
Jest juz 4 czesc sagi!

  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: CrossFit
Widze, ze ten klub CrossFit 515 to kuźnia talentów :)
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CrossFit

Jest juz 4 czesc sagi!

Jak kolesie szarpią gumowe/plastikowe kółka na czas to ja mam zbitę ale jak kretyni rwą żeliwo i do tego swoje maxy bez opracowania techniki to już mi śmiech zamarł w gardle i przeszedł w skrzek przerażenia... przestraszony
  • 0

budo_freed
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki Zachód

Napisano Ponad rok temu

Re: CrossFit
Ten koleś udający komandosa i trenujący w masce kasuje wszystkich. Może by tak rwanie robił w masce :) . Kogan nie przejmuj się tak dla równowagi we wszechświecie musi istnieć pewna grupa delii ;-)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: CrossFit
Niestety CrossFit zawitał do mojego centrum sportowego. Sala gimnastyczna jest cała w logo Reebok i CrossFit właśnie. :cry:

Na siłowni natomiast dwóch gości w Reebokach Zig robiło dzisiaj swój trening, który wyglądał nastepująco: przysiad przedni połączony z wyciskaniem nad głową naprzemian z bujanym podciąganiem. Najpierw na oko 20 powótrzeń przysiadu i wyciskania, ile wlezie, przerwa na oddech, znowu ile wlezie, przerwa, byle jak najszybciej zrobić całość. Ostatnie "serie" były po 2-3 powtórzenia. Dużo stekania i potu. Po skończeniu przysiadów od razu na drążek, i to samo - ok 20 bujanych podciągnięć, ile wlezie, byle jak najszybciej całość. W efekcie po 2-3, bo na więcej nie było siły albo kondycji po pierwszym ćwiczeniu. A potem powtórka od początku, bez żadnej przerwy.

Oddam chłopakom tyle, że obserwując te siady i wyciskanie nie zauważyłem niczego źle jeśli chodzi o technikę. Natomiast potem siedzieli sobie pod ścianą i dziesięc minut później jeden narzekał, że jeszcze nie doszedł do siebie, a drugi że go bolą nadgarstki. :roll:
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: CrossFit
fran (21-15-9 thrusters/pull ups) akurat jest znosna; chociaz nie widze ludzi robiacych tyle podciagniec bez "kip'u". te cwiczenia nie sa tak bardzo technicznie wymagajace, jako met-con moim zdaniem akurat moze byc. tylko bym albo zmniejszyl ilosc podciagniec, albo dal cos innego zamiast.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024