Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skuteczne odżywianie w treningu i ... [książka]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczne odżywianie w treningu i ... [książka]
Na razie przeczytałem pierwsze 50 stron,jakieś tam pierdu pierdu filozoficzne o żywieniu w różnych aspektach,rozdział jak czytać ksiązkę i jak przystosować swoje otoczenie-póki co szału nie ma że tak powiem ,ale to były rozdziały wprowadzające więc nie chcę się jeszcze ostatecznie wypowiadać. Jak przeczytam całość opiszę swoje wrażenia.
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczne odżywianie w treningu i ... [książka]
To tak.Ogólnie zamysł książki opiera się na pomyślę że oblicza się swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne,potem patrzy na bazę zestawów i wybiera się ten który temu odpowiada (typu potrzebuję 3000 kcal wybieram zestaw który tyle ma.Następnie je się wszystko z tego zestawu i tyle. Oczywiście każdy posiłek jest opisany w jaki sposób go przygotować).
Można też robić od "końca",czyli przeanalizować przepisy(obok każdego jest podana ilość ile ma kcal oraz różne wersje tak by można było sobie zwiększać/zmniejszać kaloryczność danego dania) i po prostu podstawiać sobie aż się będzie jeść tyle ile trzeba.

Poza tym w dalszej części książki są opisane składniki odżywcze,suplementy itd itd.

Ps.Aha,tak w ogóle to nie polecam tej książki jakby co,nie to żebym miał do niej merytoryczne zastrzeżenia,po prostu ja z jej lektury nic dla siebie nowego nie wyniosłem.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024