Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rezygnacja z członkostwa w k-kan international


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
367 odpowiedzi w tym temacie

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pytam przez ciekawosc...
czy taniec, spiewanie i opowiadanie dowcipow macie w wymaganiach na stopnie?
ciekawe kto taki klub przytuli do nowej organizacji...
z dalszych harcerskich sprawnosci bedzie zmienianie pampersa i suszenie posikanych rajtek.
tak oto karate zamienilo sie w podstawowke i zmierza w kierunku przedszkola.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international

Inhetos byles kiedys w Oyama Karate?????

trenowałem przez parę ładnych lat w klubie w Toruniu . Odeszłem ponieważ szukałem w tym czasie innych trendów.... Ashihara , BJJ , a Trener klubu nie był tym zainteresowany . Mój przyjaciel Robert Kosior jest trenerem klubu Oyama Karate w Radomiu i uważa Jana Dyducha za experta .
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international

http://www.karate.turek.net.pl/pl/2/informacje/2/236/

pytam przez ciekawosc...
czy taniec, spiewanie i opowiadanie dowcipow macie w wymaganiach na stopnie?
ciekawe kto taki klub przytuli do nowej organizacji...
z dalszych harcerskich sprawnosci bedzie zmienianie pampersa i suszenie posikanych rajtek.
tak oto karate zamieniło sie w podstawowke i zmierza w kierunku przedszkola.

niestety jest to trend który postępuje w dużej liczbie klubów......tak zwane holliday party ....do tego najlepiej lajtowy trening i lajtowy egzamin na stopnie . A potem towarzystwo wzajemnej adoracji z mamusiami dzieci....mnie takie coś nie interesuje.....
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international

http://www.karate.turek.net.pl/pl/2/informacje/2/236/

pytam przez ciekawosc...
czy taniec, spiewanie i opowiadanie dowcipow macie w wymaganiach na stopnie?
ciekawe kto taki klub przytuli do nowej organizacji...
z dalszych harcerskich sprawnosci bedzie zmienianie pampersa i suszenie posikanych rajtek.
tak oto karate zamieniło sie w podstawowke i zmierza w kierunku przedszkola.

niestety jest to trend który postępuje w dużej liczbie klubów......tak zwane holliday party ....do tego najlepiej lajtowy trening i lajtowy egzamin na stopnie . A potem towarzystwo wzajemnej adoracji z mamusiami dzieci....mnie takie coś nie interesuje.....


to jest to doskonalenie ciala i zmyslow?
poznanie prawdziwego znaczenia drogi... sztuka kimania i opowiadania dowcipow.
masakroza...
znajdz chodz jeden klub mma lub brazylijskiego jujitsu co robi taka kaszane. pozostaly juz tylko legendy o skutecznosci karate.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international
Nie czepiajcie się! Na tej stronie jest napisane, że główny instruktor niejaki Dariusz Jasiakiewicz posiada 4 Dan w karate. Jestem pewien, że ten stopień zdobył poprzez mądrość, ciężką pracę, dojrzałość i poświęcenie się sztuce karate, więc gość na pewno wie co robi i takie treningi na dłuższą metę na pewno kształtują jakieś cechy pożądane u fajtera.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international

Nie czepiajcie się! Na tej stronie jest napisane, że główny instruktor niejaki Dariusz Jasiakiewicz posiada 4 Dan w karate. Jestem pewien, że ten stopień zdobył poprzez mądrość, ciężką pracę, dojrzałość i poświęcenie się sztuce karate, więc gość na pewno wie co robi i takie treningi na dłuższą metę na pewno kształtują jakieś cechy pożądane u fajtera.


nawet jak zdobyl to takimi akcjami ja roztrwonil.
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international

http://www.karate.turek.net.pl/pl/2/informacje/2/236/

pytam przez ciekawosc...
czy taniec, spiewanie i opowiadanie dowcipow macie w wymaganiach na stopnie?
ciekawe kto taki klub przytuli do nowej organizacji...
z dalszych harcerskich sprawnosci bedzie zmienianie pampersa i suszenie posikanych rajtek.
tak oto karate zamienilo sie w podstawowke i zmierza w kierunku przedszkola.


Dobre ale jaja tacy ludzie teraz tworzą karate kyokushin pogratulować idotyzmu. Jak widać na foto same dzieciaki i to ma być klub ? Dokąd zmierza karate........... :(
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international
brakuje tylko dużego stołu do pingponga zastawionego ciastem i innymi smakołykami ....na koniec komplemety na temat pociech ....no i dla mamusi też mały komplemencik żeby dama była zadowolona :wink: do tego egzamin na pasy dla pociech obowiązkowo 4 razy w roku.....wszystko fajnie tylko co z tymi co chcą poważnego treningu....
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international
Dobrze sandokan, że są jeszcze tacy instruktorzy jak ty i ten niejaki Jasiakiewicz. Dzięki nim duch prawdziwego karate na pewno nie zginie :-)
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international

Dobrze sandokan, że są jeszcze tacy instruktorzy jak ty i ten niejaki Jasiakiewicz. Dzięki nim duch prawdziwego karate na pewno nie zginie :-)

Napewno nie zaginie napewno jedno co im zazdroszcze to fajna własna sala nie ma co rudy daje radę od nastu lat jak się czyta i ma same sukcesy :)
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international

brakuje tylko dużego stołu do pingponga zastawionego ciastem i innymi smakołykami ....na koniec komplemety na temat pociech ....no i dla mamusi też mały komplemencik żeby dama była zadowolona :wink: do tego egzamin na pasy dla pociech obowiązkowo 4 razy w roku.....wszystko fajnie tylko co z tymi co chcą poważnego treningu....


INHETOS u niego trenowałeś i czy ov tym żarciu mówiłeś w dojo : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international
nigdy nie byłem Sandokan w tym klubie . Słyszałem że główny Instruktor tego klubu to akurat pożądny facet....
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international
Cóz, miałem przyjemność trenować u przyjaciół w Turku - w dojo "ściana w ścianę" z tym, którego link padł nieco wyzej... Oj nasłuchałem się o panu Jasiakiewiczu, ojoj... :wink:
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international

nigdy nie byłem Sandokan w tym klubie . Słyszałem że główny Instruktor tego klubu to akurat pożądny facet....

Nie rozumiem przecież pisałeś o żarciu w dojo i dzieciakach ?

Jeżeli w klubie są ludzie to jest to wyznacznik, że dany sensei czy sempai działają dobrze

Wyborowa czepiasz się fajnych inicjatyw z życia klubu. Znam taki co tylko kasę biorą i patrzą na zegarek ,a w międzyczasie uczą machać kijaszkiem lub tonfą opowiadając jakie to skuteczne. :(
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international
A ja akurat lubię sobie pomachać, czy to tonfą, czy kijaszkiem... Nawet sai - o zgrozo :oops:
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international
Nie wiem czy zauważyliście ,że najwięcej w temacie o kyokushin zawsze mają najwięcej do powiedzenia zaprzyjaźnione kluby oyama karate :P chyba dlatego ,że Royama skopał szefa OK Polska na I MŚ przed czasem mimo ,że był 30 kg lżejszy chyba jakaś przypadłość
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international
Poza tym:

1. płacę bo CHCĘ
2. stać mnie na to
3. moja wiedza tez kosztuje (nie koniecznie dot. karate)
4. nie dostałem pieniędzy na moją "karierę" w karate od Ciebie, sandokan, więc generalnie, nie na miejscu jest, wytykanie innym, co robią ze swoimi pieniędzmi...
Zaglądasz tam, gdzie nie powinieneś - daj sobie na wstrzymanie, bo ktoś Ci kiedyś da po łapach... I to juz nawet nie jest kwestia sporu, a kultury osobistej.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international

Nie wiem czy zauważyliście ,że najwięcej w temacie o kyokushin zawsze mają najwięcej do powiedzenia zaprzyjaźnione kluby oyama karate :P chyba dlatego ,że Royama skopał szefa OK Polska na I MŚ przed czasem mimo ,że był 30 kg lżejszy chyba jakaś przypadłość


tak to juz jest sandokan, szefa z shin nie mozna skopac, bo nie wiadomo kto nim jest.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international

nigdy nie byłem Sandokan w tym klubie . Słyszałem że główny Instruktor tego klubu to akurat pożądny facet....

Nie rozumiem przecież pisałeś o żarciu w dojo i dzieciakach ?

Jeżeli w klubie są ludzie to jest to wyznacznik, że dany sensei czy sempai działają dobrze

Wyborowa czepiasz się fajnych inicjatyw z życia klubu. Znam taki co tylko kasę biorą i patrzą na zegarek ,a w międzyczasie uczą machać kijaszkiem lub tonfą opowiadając jakie to skuteczne. :(

Sandokanie :-) .....stół do pingla zastawiony smakołykami plus towarzystwo wzajemnej adoracji było akurat w innym klubie .....to z czym teraz wystrzeliłeś to jakaś impreza kończąca sezon....coś w tym stylu....takie rzeczy jak uroczysta sayonara to jak najbardziej.....
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rezygnacja z członkostwa w k-kan international

Poza tym:

1. płacę bo CHCĘ
2. stać mnie na to
3. moja wiedza tez kosztuje (nie koniecznie dot. karate)
4. nie dostałem pieniędzy na moją "karierę" w karate od Ciebie, sandokan, więc generalnie, nie na miejscu jest, wytykanie innym, co robią ze swoimi pieniędzmi...
Zaglądasz tam, gdzie nie powinieneś - daj sobie na wstrzymanie, bo ktoś Ci kiedyś da po łapach... I to juz nawet nie jest kwestia sporu, a kultury osobistej.


Pisze ogólnie nie do Ciebie ale jak to mówią uderz w stół a norzyce się odezwią- bez urazy
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024